دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

برگزاری جلسه کمیسیون قوانین، مقررات و آموزش وزارت نیرو در توزیع برق همدان

برق

همدان- جلسه کمیسیون قوانین، مقررات و آموزش وزارت نیرو با حضور اعضا به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، جلسه کمیسیون قوانین، مقررات و آموزش وزارت نیرو با حضور مسئولان دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران، شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی، پژوهشگاه نیرو، شرکت توزیع نیروی برق استان البرز و شیراز، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت فاضلاب تهران، شرکت آب منطقه‌ای زنجان و اصفهان به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این جلسه با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف برق اظهار داشت: بیشترین بخش مصرف برق در استان در حوزه کشاورزی است که در این راستا برنامه‌ها و طرح‌های همکاری پیش‌بینی شده است.

محمدمهدی شهیدی در ادامه با اشاره به برگزاری رویداد ۲۰۱۸ در همدان گفت: با توجه به برگزاری دو رویدارد مهم با حضور سفیران کشورهای آسیایی در همدان نیز اقدامات لازم در حوزه تأمین و پایداری برق در زمان برگزاری اجلاس پیش‌بینی و انجام شده است.

محمد اسدی مسئول دفتر حقوقی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز و دبیر جلسه نیز در ادامه به بیان اهداف این کمیسیون و طرح موضوع جلسه با عنوان اصلاح مقررات ناظر بر مسئولیت کیفری اشخاص حقوقی پرداخت.

همچنین در ادامه جلسه اعضا با بررسی مباحث مطرح شده به ارائه پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.