چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای:

ترددهای ورودی و خروجی به خراسان شمالی افزایش یافت

تردد وسیله نقلیه

بجنورد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: شمار ترددهای ورودی و خروجی به این استان در سه ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در این مدت دو میلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۴۶ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل  ۱۶ و دو دهم درصد رشد داشته است. 

وی بیان داشت: در این مدت ۲ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۶۳۱ دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده است که این رقم در مقایسه با بهار سال گذشته۱۸.۳ درصد افزایش داشته است.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی، اکنون ۴۵ دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح جاده های استان تردد  جاده های استان را ثبت می کند..

بدیعی مقدم اظهار کرد: بهار سال گذشته یک میلیون و۹۰۹ هزار و۳۸۸ هزار دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده و در این مدت یک میلیون و ۸۷۵ هزار و ۱۵ دستگاه خودرو از استان خارج شده است. 

بدیعی مقدم گفت: دراین مدت بیشترین تردد ها به ترتیب در محور های شیروان - بجنورد و بالعکس، بجنورد –اسفراین و بالعکس و قوچان – فاروج ثبت شده است.

وی گفت: کم تردد ترین محور ها نیز امیرآباد – جاجرم ، جاجرم – سنخواست و جاجرم – امیر آباد است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.