چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱

کارگردان مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد»:

دوست دارم سریال، مهرماه پخش شود

سریال آسمان

فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار هنری قدس آنلاین، امیر پوررحمانی تهیه کننده سریال با اعلام این خبر افزود: آخرین سکانس‌ها را در بیمارستان مفرح تهران با حضور مرجانه گلچین، بهرنگ علوی، بابک کریمی و فریبا کوثری تصویربرداری کردیم.

او ادامه داد: از آنجایی که تدوین همزمان با فیلمبرداری در حال انجام بود، می توانم بگویم 95 درصد سریال تدوین شده است و در حال حاضر در حال تکمیل کردن قسمت‍‌های مجموعه با تصاویری هستیم که در چند روز گذشته ضبط کرده ایم. این تهیه کننده درباره تاریخ پخش سریال هم عنوان کرد: با توجه به کنداکتور شبکه یک و با توجه به موضوع سریال که رویکرد مدرسه محور و دانش آموزی دارد، دوست دارم سریالم در مهر ماه و همزمان با ایام بازگشایی مدارس روی آنتن برود و امیدوارم با تصمیم مدیران شبکه یک این اتفاق بیافتد. «آسمان هوای باران دارد» داستان خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگ‌شان در مقطع دکترا راهی تهران می شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌‍‌های این سریال است.

مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بابک کریمی، فریبا جدیکار، بهرنگ علوی، علی عمرانی و تیما پور رحمانی از بازیگرانی هستند. عوامل تولید این سریال عبارتند از: کارگردان شهرام شاه حسینی، نویسنده احمد رفیع زاده، مدیرتولید مریم فاطمی، مدیر برنامه‌ریزی مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس نازنین توسلی، مدیر صدابرداری یاسر رمضانی، طراح گریم میشا جودت، مدیر تدارکات علی قادری، منشی صحنه زهرا مهدوی، عکاس امید صالحی.

سریال آسمان هوای باران دارد، به تهیه کنندگی امیر پور رحمانی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 40 دقیقه ای در حال تولید است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.