یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲

اختلاف داخلی موجب عدم سرویس دهی 30 اتوبوس خصوصی در مشهد شد

قدس انلاین : سخنگوی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: اختلاف داخلی شرکت اتوبوسرانی بخش خصوصی 'سیر طوس ماندگار' منجر به عدم سرویس دهی 30 مالک راننده این خودروها شد.

عباس اتحادی روز یکشنبه در باره انتشار مطلبی در فضای مجازی مبنی بر اعتصاب رانندگان شرکت اتوبوسرانی سیر طوس ماندگار به دلیل عدم دریافت حقوق، افزود: شرکت مزبور هیچ مطالبه ای از سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد ندارد و مشکلات آنها داخلی است.

وی اظهار داشت: عصر دیروز نیز نشستی بین مدیرعامل شرکت یاد شده و مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد برای حل اختلاف داخلی این شرکت برگزار و مقرر شد سرویس دهی این ناوگان از فردا انجام شود.
وی گفت: دیروز 30 مالک و راننده این شرکت خصوصی به دلیل اختلاف داخلی با مدیران شرکت، اتوبوس های خود را از پایانه خارج نکرده و از سرویس دهی خودداری نمودند که با تقویت ناوگان سازمان اتوبوسرانی هیچ خللی در سرویس دهی مسیر زیرپوشش این اتوبوس ها ایجاد نشد.
هم اکنون هزار و 800 دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی مشهد فعال است و روزانه حدود 950 هزار مسافر در کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد توسط این ناوگان جا به جا می شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.