یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷

سرمربی چلسی حاضر به فروش هازارد نیست

جنجال در چلسی بر سر مرخصی اضافه هازارد

1

مائوریتسیو ساری سرمربی چلسی با ادن هازارد درباره‌ی آینده‌ی او هیچ دیداری نداشته و اصرار دارد که ستاره‌ی بلژیکی تیمش هیچ مشکلی ندارد.

به گزارش قدس آنلاین،در این فصل نقل و انتقالات گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره‌ی آینده‌ی هازارد انجام شده. بعد از درخشش او در جام جهانی و نقش مهمش در رسیدن بلژیک به نیمه‌نهایی، بار دیگر شایعاتی درباره‌ی پیوستن او به رئال مادرید مطرح شد.


سایت گل گزارش داده که آبی‌های لندن به هازارد قراردادی جدید پیشنهاد داده‌اند که او را به گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه چلسی تبدیل خواهد کرد. ولی هازارد تا این لحظه تمایلی برای امضای قرارداد جدید با چلسی نشان نداده است.


ساری بلافاصله  بعد از پایان فصل گذشته جانشین آنتونیو کونته شد و سکان هدایت چلسی را به دست گرفت. هازارد ۲۷ساله امروز در دیدار کامیونیتی شیلد که بین چلسی و منچسترسیتی در استادیوم ویمبلدون برگزار می‌شود حضور نخواهد داشت چرا که بعد از جام جهانی برای استراحت در تعطیلات به سر می‌برد. سایت گل می‌گوید هازارد از ساری خواسته که به او اجازه دهد یک روز بیشتر از دیگر هم‌تیمی‌هایش در مرخصی بماند و ساری با این درخواست موافقت کرده است.


ساری درباره‌ی هازارد گفت:" من با او صحبت کردم. راجع به شایعات انتقالش حرفی نزدیم. او فقط گفت جای یکشنبه می‌توانم دوشنبه به باشگاه بیایم ؟ در این لحظه هازارد هیچ مشکلی ندارد".


ساری در سخنانش تایید نکرد که به هازارد اجازه داده یک روز دیرتر از سایر هم‌تیمی‌هایش به تیم ملحق شود ولی این خبر قطعی است که هازارد دوشنبه در چلسی خواهد بود و یکشنبه در بازی کامیونیتی شیلد به میدان نخواهد رفت. گفته می شود این می‌تواند اعتراض سایر هم‌تیمی‌های هازارد را در پی داشته باشد.

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.