شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳

برترین های مرحله نخست کاپ آزاد کشوری اسکیت در البرز معرفی شدند

اسکیت البرز-1

فردیس- رییس هیئت اسکیت استان البرز از معرفی برترین های مرحله نخست کاپ آزاد کشوری اسکیت در شهرستان فردیس خبرداد.

محمود فرهنگ رنجبر در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار کرد: این مسابقات با عنوان جایزه بزرگ سروش اسکیت از روز چهارشنبه با برگزاری مسابقات بخش بانوان آغاز و روز جمعه با انجام مسابقات بخش مردان به پایان رسید.

وی افزود: این مسابقات از سال جاری و با قرارگرفتن در تقویم فدراسیون اسکیت کشور به شکل کشوری وبا حضور تیم های منتخب سراسر کشور در ۵ مرحله برگزار می شود.

رنجبر با بیان اینکه در مرحله نخست این مسابقات برترین اسکیت بازان کشور از ۹ استان حضور داشتند گفت: مسابقات مرحله اول به میزبانی پیست تندرستی شهرستان فردیس برگزار شد.

وی تصریح کرد: در بخش بانوان ۱۳۵ اسکیت کار دختر از استانهای البرز، تهران، زنجان، خوزستان، قزوین، مرکزی و مازندران  در قالب ۱۲ تیم با هم به رقابت پرداختند و بخش پسران با حضور ۷۵ ورزشکار از ۹ استان کشور به انجام رسید.

این مسئول اضافه کرد: نتایج حاصل شده در مراحل پنجگانه در نهایت محاسبه و در پایان نفرات برتر کلی مسابقات نیز معرفی خواهد شد.

رییس هیئت اسکیت استان البرز با ابراز خرسندی از روند رو به رشد ورزش اسکیت در استان البرز گفت: به مدد همراهی فدراسیون اسکیت و اداره کل ورزش وجوانان استان و ادارات ورزش در شهرستان ها خوشبختانه تحرک وپویایی چشمگیری را در این ورزش جذاب شاهد هستیم.

وی ادامه داد: در بعد قهرمانی و همگانی نیز شاهد دستاوردهای خوبی هستیم به نحوی که در یک سال اخیر ضمن افزایش اسکیت کاران و استعدادیابی های مختلف در بحث مدال آوری نیز عناوین ارزشمندی در مسابقات داخلی و بین المللی برای البرز به دست آمده است.

رنجبر در پایان تقویت بخش سخت افزاری این ورزش را یکی از عمده اهداف این هیئت ورزشی برشمرد و گفت: در این راستا رایزنی هایی برای احداث پیست استاندارد اسکیت و ایجاد پایگاه قهرمانی در حال انجام است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.