شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷

رئیس انجمن سینمای جوان دفتر گناباد خبر داد؛

رکورد شکنی عکاس گنابادی در جشنواره بین‌المللی عکس تاجیکستان

تاجیکستان

قدس آنلاین: رئیس انجمن سینمای جوان دفتر گناباد گفت: ۹ عکس از جواد پرست عکاس جوان گنابادی به جشنواره بین‌المللی عکس AQUA ۲۰۱۸ کشور تاجیکستان راه یافت.

به گزارش قدس آنلاین محمد برادران با اعلام این خبر گفت: عکس‌های این هنرمند در بخش‌های سفر، آزاد، آب و مردم جشنواره پذیرفته شده است.

وی ادامه داد: این جشنواره توسط سروش بین المللی تاجیکستان با همکاری فدراسیون بین المللی هنر عکاسی FIAP برگزار می‌شود و عکس‌های راه یافته به این جشنواره ضمن ثبت در آرشیو FIAP به نام عکاس، برای دریافت القاب FIAP نیز محاسبه خواهد شد و عکس‌های هنرمندان در بخش مسابقه جشنواره برای دریافت مدال طلای فیاپ و مدال‌های طلا نقره و برنز FPC و IAAP با هم به رقابت می‌پردازند.

برادران تأکید کرد: آثار جواد پرست در گذشته نیز در جشنواره بین المللی عکس نوروز کشور تاجیکستان ۲۰۱۷ و در بیش از ۲۰ جشنواره معتبر داخلی به نمایش درآمده و ۱۲ جایزه از جشنواره‌های مختلف نیز در کارنامه ایشان دیده می شود.

رئیس انجمن سینمای جوان دفتر گناباد تصریح کرد: این هنرمند از اعضای فعال کانون عکس انجمن سینمای جوان گناباد بوده و تاکنون سه بار به عنوان عکاس برتر جشنواره‌های شهرستان گناباد معرفی شده‌اند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.