یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵

معاون ارتباطات و رسانه آستانه قدس رضوی:

ترویج خادمان رسانه‌ای امام رضا(ع) در دستور کار معاونت ارتباطات آستان قدس است

معاون ارتباطات استان قدس

قدس آـنلاین: معاون ارتباطات و رسانه آستانه قدس رضوی گفت: ترویج خادمان رسانه‌ای امام رضا(ع) در دستور کار معاونت ارتباطات آستان قدس است.

به گزارش قدس آنلاین سیدنظام الدین موسوی اظهار داشت: همه ما در گرد حرم رضوی وظیفه حساس و مهمی داریم، غیر از انعکاس اخبار روزانه استان باید از ظرفیت معنوی مشهد هم در جهت تقویت روحیات معنوی استفاده کنیم. معاون ارتباطات و رسانه آستانه قدس رضوی ضمن تاکید بر توسعه فرهنگ وقف و نذر اظهار کرد: آستان قدس رضوی و بارگاه منور امام رضا(ع) متعلق به مسلمانان و همه ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت است.

موسوی همچنین بر رفع مشکلات اصحاب رسانه به ویژه بیمه خبرنگاران تاکید کرد و با اشاره به  ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه موجود در آستان قدس رضوی برای همکاری با رسانه‌ها،   از آمادگی آستان قدس رضوی برای کمک به اطلاع رسانی صحیح خبر داد.

وی تصریح کرد: توسعه و ترویج خادمان رسانه‌ای امام رضا(ع) از دیگر رویکردهای جدی معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس در دوره جدید است.

موسوی عملکرد خبرگزاری تسنیم خراسان رضوی را ستود و گفت: براساس رصدها همکاری میان خبرگزاری تسنیم خراسان رضوی و بارگاه منور رضوی بسیار مطلوب است و آماده توسعه این تعاملات هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.