چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷

معاون فرهنگی اداره کل ارشاد خراسان رضوی خبر داد:

اجرای نهمین دوره طرح‌ حمایت از کتابفروشی‌ها در خراسان رضوی

انتشار کتاب

قدس آنلاین: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: همزمان با سراسر کشورنهمین دوره طرح‌ حمایت از کتابفروشی‌ها در خراسان رضوی اجرا می شود.

به گزارش قدس آنلاین، یوسف امینی اظهار کرد: در هشتمین مرحله حمایت از کتابفروشی ها طرح  عیدانه کتاب، خراسان رضوی با مشارکت ٩٧ کتابفروشی در شاخص کتاب های فروخته شده با تعداد ٧٩٦٥١ نسخه کتاب رتبه اول کشور را به دست آورد.

وی افزود: ٣٠ مرداد ماه نهمین دوره طرح حمایت از کتابفروشی ها با عنوان طرح تابستان کتاب آغاز می شود و ثبت نام کتابفروشی‌های سراسر کشور  از یکشنبه ۲۱ مردادماه آغاز شده است و تمامی کتابفروشی ها می توانند تا شنبه ۲۷ مردادماه با مراجعه به سایت www.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح تابستانه کتاب ۹۷ اقدام کنند.

معاون فرهنگی ارشاد خراسان رضوی ادامه داد: نهمین دوره طرح‌های حمایتی از کتابفروشی‌ها با عنوان تابستانه کتاب۹۷ از سه‌شنبه ۳۰ مردادماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در سراسر کشور آغاز و در تهران به مدت ۷ روز و در سایر شهرها به مدت ۱۰ روز کتاب‌های تالیفی با کمک هزینه خرید ۲۵ درصد و کتاب‌های ترجمه با کمک هزینه خرید ۱۵ درصد عرضه خواهد شد.

وی تصریح کرد:در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر صد هزار تومان است و مدت زمان تسویه حساب طرح  با کتابفروشی‌ها، حداقل ۶ ماه خواهد بود.

امینی اضافه کرد: حداکثر یارانه اختصاصی به هر کتابفروشی، میزان و درصد مشارکت کتابفروشی­‌ها در تخصیص یارانه بر اساس اعتبار کلی طرح تعیین و قبل از شروع طرح اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.