شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲

پس از افتضاح سوپرکاپ

سه گزینه رئال مادرید برای جانشینی رونالدو

1

رئال مادرید وقت چندانی برای تقویت خط تهاجمی خود ندارد؛ منطقه ای که با خروج رونالدو، نسبت به گذشته کاملا تضعیف شده است.

به گزارش قدس آنلاین، اگر رئال در نهایت تصمیم به جذب یک مهاجم بگیرد، گزینه های چندان متنوعی را پیش روی خود نمی بیند. در واقع رئال از هری کین، لواندوفسکی، امباپه، نیمار و لواندوفسکی که دیگر جذب شان غیرممکن است، به تیمو ورنر، رودریگو و مائورو ایکاردی رسیده است.

سه گزینه ای که آشکارا نسبت به گزینه های اولیه کیفیت پایین تری دارند اما دو هفته تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، تنها مهاجمان در دسترس کهکشانی ها به حساب می آیند.

در حال حاضر و با خروج رونالدو از رئال، خط آتش رئال را بیل، بنزما و آسنسیو تشکیل می دهند که فصل گذشته روی هم، 44 گل به ثمر رساندند در حالی که رونالدو به تنهایی همین تعداد گل را به ثمر رسانده بود.

دی توماس، وینیسیوس، مایورال و لوکاس واسکز نیز گزینه های جانشین مثلث BBA هستند.

تیمو ورنر: مهاجم ملی پوش لایپزیش که در هر سه بازی آلمان در جام جهانی به میدان رفت و البته گلی به ثمر نرساند، در دو فصل گذشته توانسته 42 گل برای تیم باشگاهی اش به ثمر برساند و البته مشکل اینجاست که کیفیت او در تیمی سطح بالاتر محک نخورده است. جذب او ریسک بالایی از این حیث دارد هرچند که او فصل قبل نیز جزو گزینه های رئال بود. رقم جا به جایی او نیز بالای 70 میلیون یورو است.

ایکاردی: جذب او با توجه به اینکه ساعاتی دیگر پنجره نقل و انتقالات سری آ بسته خواهد شد، بسیار اندک است اما رئال تا دو هفته دیگر فرصت جذب بازیکن دارد و اگر با ایکاردی به توافق برسد، شاید این انتقال ممکن باشد. او دو فصل پیش آقای گل سری آ شد و فصل گذشته نیز بهترین گلزن اینتر بود. قیمت او 100 میلیون یورو تخمین زده می شود. ایکاردی چندی پیش به پیشنهاد اتلتیکو پاسخ منفی داد.

رودریگو: ستاره ملی پوش والنسیا که سخت مورد توجه لوپتگی قرار دارد، محصول آکادمی رئال است. او پس از درخشش در بنفیکا به والنسیا پیوست و فصل گذشته توانست 19 گل به ثمر برساند در حالی که در سه سال قبل ترش، روی هم 18 گل به ثمر رسانده بود.

تردیدها در اینجاست که او می تواند روند خوب فصل گذشته اش را تداوم بخشد یا خیر؟ رقم فسخ رودریگو، 120 میلیون یورو است در حالی که قیمت او 80 میلیون یورو تخمین زده می شود.

منبع: ورزش3

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.