شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

میزبانی مشکی‌پوشان روی هوا

دبیر هیئت فوتبال خراسان‌رضوی: باشگاه برای گرفتن ورزشگاه امام رضا(ع) همت کند

مشکی‌پوشان

قدس انلاین : دبیر هیئت فوتبال خراسان‌رضوی در مورد میزبانی مشکی‌پوشان در دیدار آتی لیگ دسته اول توضیحاتی داد.

جواد چرمچی با اشاره به دیدار دو روز آینده تیم فوتبال مشکی پوشان در لیگ دسته اول اظهار داشت: وضعیت زمین این بازی هنوز بلاتکلیف است؛ در مشهد بعد از بازسازی زمین چمن ورزشگاه ثامن، زمین دیگری جز امام رضا(ع) و تختی نداریم و صحبت این است که شاید با شرایطی بتوان ورزشگاه امام رضا(ع) را برای این بازی گرفت.

دبیر هیئت فوتبال خراسان‌رضوی عنوان کرد: رختکن ورزشگاه تختی مناسب نیست و زمین چمن مصنوعی بدی دارد؛ تمام شرایط بستگی به باشگاه دارد که آیا همت کنند ورزشگاه امام رضا(ع) را بگیرند یا خیر؟

چرمچی بیان کرد: هر باشگاهی طبق قانون باید دو زمین چمن را معرفی کند؛ اما باشگاه مشکی‌پوشان زمینی را معرفی نکرده و بلاتکلیف هستند زیرا بسیار دیر به فکر افتادند و شرایط به‌گونه‌ای بود که تیم در لحظات آخر جمع و جور شد و حتی در قرعه کشی نیز نماینده نداشتند.

وی در پاسخ به اینکه با این شرایط وضعیت دیدار آتی مشکی پوشان چه خواهد شد گفت: امیدواریم بتوانیم ورزشگاه امام رضا(ع) را با شرایطی برای این بازی در اختیار بگیریم و در غیر این صورت ممکن است تختی میزبان باشد. البته تربت حیدریه و فریمان و قوچان نیز برای این بازی پیشنهاد شده اما تحقق آن بعید است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.