شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی خبر داد:

اجرای طرح "تابستانه کتاب" در ۵ کتابفروشی "به‌نشر"

طرح تابستانه کتاب

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از اجرای طرح «تابستانه کتاب» در پنج فروشگاه‌ کتاب و محصولات فرهنگی این انتشارات خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، حسین سعیدی گفت: طرح تابستانه کتاب همزمان با سراسر کشور در فروشگاه‌های انتشارات آستان قدس رضوی نیز اجرا میشود و به‌نشر در راستای خدمات‌رسانی اجتماعی خود به آحاد جامعه و با توجه به دارا بودن فروشگاه‌های برتر استانی و نیز امکاناتی نظیر نرم‌افزار فروش، تجهیز به رایانه و دسترسی آسان به اینترنت در فروشگاه‌ها در این طرح شرکت کرده است.

وی افزود: این طرح در چهار فروشگاه به‌نشر در مشهد شامل‌ مرکزی واقع در خیابان امام خمینی(ره)، فروشگاه بلوار سجاد، فروشگاه بلوار امامت و فروشگاه خیابان دانشگاه و همچنین کتابفروشی این انتشارات در تهران اجرا می‌شود و در آن تمام کتب ثبت شده در سایت خانه کتاب و موجود در این فروشگاه‌ها با تخفیف در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به تفاوت اجرای طرح در تابستان امسال با دوره‌های پیشین، بیان کرد: در این دوره علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های تألیفی را به تخفیف ۲۵ درصد و کتاب‌های ترجمه را با تخفیف ۱۵ درصد خریداری کنند در حالی که در دوره‌های گذشته تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای دو گروه کتاب‌های کودک و بزرگسال لحاظ می‌شد.

سعیدی در پایان  یادآور شد: در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.