یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد خبر داد:

تشکیل بیش از 1500 پرونده تخلف اصناف در مرداد ماه

اصناف

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد گفت: تعداد پرونده‌های تخلف تشکیل شده در این مدت که به سازمان تعزیرات حکومتی نیز ارسال شده 1589 مورد بوده است.

به گزارش قدس آنلاین، امیر دلداری، اظهار کرد: در مرداد ماه سال جاری از ۱۵ هزار و ۶۵۰ مورد  از واحدهای صنفی در سطح شهر مشهد بازدید کردیم.

وی ادامه داد: تعداد پرونده‌های تخلف تشکیل شده در این مدت که به سازمان تعزیرات حکومتی نیز ارسال شده ۱۵۸۹ مورد بوده، همچنین ارزش ریالی پرونده‌ها نیز یک میلیارد و ۵۱۴ میلیون و ۲۷۱ هزار و ۳۲۰ تومان بوده است.

 مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد افزود: علاوه بر این حدود ۱۶۵ پرونده شکایت حضوری داشته‌ایم و توانستیم رضایت فرد را جلب کنیم و پول را به فرد شاکی بازگردانیم که تاکنون ۸۴۲ میلیون تومان پول به شاکیان بازگردانده شده است. دلداری عنوان کرد: بیشترین تخلفات صورت گرفته در این مدت در بخش عدم درج قیمت و عدم نصب نرخ‌نامه خدمات است که در این حوزه ۵۶۱ مورد تخلف به ثبت رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۴۶۱ مورد از پرونده‌هایی که به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال کردیم در حوزه گران‌فروشی، ۳۳۲ مورد تقلب، ۲۳۹ مورد نیز سایر تخلفات و ۱۰۶ مورد عدم صدور صورت‌حساب بوده است.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.