یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

تمام تمرکزمان روی لیگ برتر است

حسینی: با شرایط نابرابر به مصاف الدحیل می‌رویم

1

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عدم برنامه‌ریزی باعث شد تا قبل از بازی با الدوحیل فشار سختی را تحمل کنیم چرا که بازی پرفشاری را مقابل نفت آبادان انجام دهیم، مطمئناً روز سه‌شنبه بازی دشواری داریم.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، سید جلال حسینی در خصوص بازی حساس پرسپولیس مقابل الدحیل اظهار داشت: با تیم پر قدرت و کاملی بازی داریم. تیمی که با برنامه‌ریزی دقیق و سرمایه‌گذاری در این رقابت‌ها شرکت کرده است و در این مرحله حضور دارد. شرایط پرسپولیس بسیار حساس است، ما ناعادلانه مقابل الدحیل بازی خواهیم کرد، شرایط سختی داریم، نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم. بسیاری از بازیکنان خوبمان از تیم جدا شدند و ما با این شرایط نابرابر به مصاف الدحیل می‌رویم.

وی در ادامه گفت: ولی پرسپولیس همیشه پرسپولیس است، تلاش می‌کنیم تا بتوانیم مقابل این تیم نتیجه بگیریم، متاسفانه اگر بخواهیم صحبتی کنیم و یا انتقادی کنیم خیلی‌ها می‌خواهند جلویمان را بگیرند تا حرف نزنیم اما به خاطر برنامه‌ریزی ضعیف سازمان لیگ باعث شد تا فشار زیادی را مقابل آبادان تحمل کنیم، هنوزنتوانستیم ریکاوری خوبی را انجام دهیم تا بتوانیم بدن‌هایمان را به شرایط ایده‌آل برگردانیم. عدم برنامه‌ریزی باعث شد تا قبل از بازی با الدحیل فشار سختی را تحمل کنیم چرا که بازی پرفشاری را مقابل نفت آبادان انجام دهیم، این اتفاق شرایطمان را سخت خواهد کرد و مطمئناً روز سه‌شنبه بازی دشواری داریم.

کاپیتان پرسپولیس در ادامه درباره اینکه آیا به دنبال حداقل امتیاز مقابل الدحیل هستید، گفت: مطمئناً آقای برانکو مسائل را دقیق می‌داند و هرچه سرمربی بخواهد با تمام توان بازیکنان در زمین انجام خواهند داد ولی همه برانکو را می‌شناسند و می‌دانند که دوست ندارد دفاعی بازی کند ولی باید قبول کنیم شرایط سختی داریم. چند بار فیلم الدحیل را دیدیم و می‌دانیم که این تیم از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است. بازیکنان خارجی زیادی دارد که از کشورهای فرانسه، تونس و کشورهای مختلف در این تیم حضور دارند. کل کشور قطر مطمئناً بسیج شده‌اند تا پرسپولیس را شکست دهند، همینطور شرایط برای استقلال هم سخت است، امیدوارم با توجه به اینکه بازیکنان خوبی از پرسپولیس رفته‌اند و با کمبود بازیکن مواجه هستیم مقابل تیم الدحیل بازی خوبی انجام بدهیم. باید تلاش کنیم، کار سختی را پیش رو داریم، امیدواریم هواداران از ما حمایت کنند تا این بازی را پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه گفت: من فکر می‌کنم باید روی همه بازیکنان حساب کرد نه اینکه فقط از یک فرد توقع داشته باشیم بخواهد در بازی با الدحیل کاری را انجام بدهد. همه بازیکنان باید با تمرکز به مصاف این تیم بروند، از دروازه‌بان گرفته تا خط حمله باید با تمرکز و تلاش به میدان برویم. متأسفانه در چند روز گذشته حواشی زیادی برای پرسپولیس به وجود آوردند تا این تیم را ضعیف کنند اما با همه این شرایط بازیکنان تمرکز دارند و تلاش می‌کنند مقابل تیمی که از سال گذشته برنامه‌ریزی دقیقی برای این مرحله دارد به میدان بروند. ما نتوانستیم برنامه‌ریزی کنیم، در واقع نگذاشتند که برنامه‌ریزی کنیم تا آماده این بازی شویم. متأسفانه در آبادان فشار زیادی را تحمل کردیم، بدن‌هایمان تحلیل رفته است. 

سید جلال حسینی در ادامه تأکید کرد: ما ۱۲ بازیکن داریم، این بازیکنان در طول ادامه لیگ خسته می‌شوند باید در نیمکت ذخیره بازیکن جایگزین باشد تا بتوانند به پرسپولیس کمک کنند. برای بازیکنان جوان و کم تجربه سخت است در پرسپولیس بازی کنند، باید آرام آرام با شرایط و جو تیم آشنا شوند و خودشان را وفق دهند. احساس می‌کنم سخت ترین بازی سال پرسپولیس مقابل الدحیل است، امیدواریم با دعای مردم مقابل این تیم قطری پیروز شویم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا برانکو آنالیز دقیقی از تیم الدحیل انجام داده است، گفت:مطمئناً آقای برانکو بازی‌های الدحیل را مشاهده کرده است. تیمی که به العین ۸ گل می‌زند تیم ضعیفی نیست و مطمئناً ضعفی هم ندارد، ما باید با تمرکز بالا نقاط قوت این تیم را مهار کنیم. ما با یک تیم قدرتمندی بازی داریم که سال گذشته تمام بازی‌های خود را پیروز شده است و یک شکست هم ندارد. هواداران بدانند که ما با تیم کاملاً اروپایی بازی داریم که بازیکنان گران قیمتی دارد، مطمئناً کار سختی داریم.

وی تأکید کرد: ما نتوانستیم یک روز کامل استراحت کنیم، بدن‌هایمان سخت است، دیروز ریکاوری کردیم، امروز و فردا باید تمرکز کنیم تا بدن‌هایمان آماده بازی شود. باید با شرایط خوبی از ابتدا تا دقیقه ۹۰ مقابل الدحیل بجنگیم.

این بازیکن در پایان درباره اینکه خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس تمام تمرکزش روی مسابقات لیگ قهرمانان آسیاست، گفت: اتفاقاً تمام تمرکزمان روی لیگ برتر است. ما مقابل تیم‌هایی بازی کردیم که بیشتر دفاع کردند و این کارمان را سخت کرد. انرژی زیادی از ما گرفته شد. اتفاقاً تمام تمرکز و تلاش بازیکنان روی لیگ برتر است. متأسفانه نمی‌خواهم در این شرایط حساس راجع به یکسری مسائل صحبت کنم، نمی‌خواهم قبل از بازی با الدحیل حرفی بزنم اما بدانید که خیلی‌ها نمی‌خواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد و ما را با شرایط سخت و دشوار به قطر فرستادند ولی ما بازیکنان تمام تلاشمان را در زمین می‌گذاریم تا با دعای هواداران نتیجه خوبی را کسب کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.