سه‌شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷

در دادگاه اخلالگران بازار ارز عنوان شد

قاضی زرگر: متهمان ۲۵۰۰ میلیارد تومان به نظام ارزی کشور لطمه وارد کردند

ا

قاضی زرگر گفت: تعداد متهمانی که امروز محاکمه می‌شوند 19 نفر است و ارزش ریالی فعالیتی که باعث لطمه به نظام ارزی کشور شده 2500 میلیارد تومان است.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، دادگاه رسیدگی به جرایم 19 نفر از اخلالگران ارز که آن را خارج از شبکه قانونی توزیع کردند در شعبه 2 دادگاه ویژه دادگاه انقلاب اسلامی استان تهران به ریاست قاضی زرگر برگزار شد.

قاضی زرگر بیان داشت: این جلسه برای رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان ارزی در شعبه 2 ویژه دادگاه در حال برگزاری است.

وی افزود: امروز ما این جلسه را در ارتباط با عزیزانی که توزیع غیرمجاز ارز با شگردهایی که حضار بهتر می‌دانند فعالیت داشته‌اند، تشکیل شده است.

زرگر گفت: تعداد این متهمان 19 نفر است و ارزش ریالی فعالیتی که باعث لطمه به نظام ارزی کشور شده 2500 میلیارد تومان است.

رئیس شعبه دو دادگاه ویژه دادگاه انقلاب اسلامی با بیان اینکه هر کدام از این افراد خبر از مشکلات مردم نداشتند، گفت: ارزهایی که باید برای بهداشت، آذوقه و معیشت مردم صرف می‌شد توسط افرادی که این متهمان برای آنان کار می‌کردند لطمه وارد کرد. 

وی خطاب به متهمان بیان داشت: شما اقداماتی انجام داده اید که این اقدامات مشکلاتی برای مردم ایجاد کرد و از طرفی دشمن از این کار خشنود خواهد شد.

امیدواریم خداوند توفیق عنایت فرماید تا با رعایت عدل و انصاف خسارت‌هایی که با اقدامات این افراد به کشور وارد شده پرونده را به نتیجه برسانیم و این مقدمه گفته شده به دلیل ایجاد آمادگی برای قرائت کیفرخواست است و از برادر عزیز خواستار قرائت کیفرخواست هستیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.