سه‌شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸

پایان ضبط سری دوم «کودک شو»/ آخرین قسمت هفته آینده پخش می شود

4

سری دوم برنامه «کودک شو» روزهای پایانی ضبط خود را پشت سر می گذارد و پخش این برنامه نیز تا دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین، سری دوم «کودک شو» به کارگردانی رضا مهرانفر و تهیه‌کنندگی رضا نصیری شهرضایی و ابوذر پورمحمدی از زمستان ۹۶ ، در ۲۲ هفته با حضور خانواده‌های مختلف و کودکانشان روی آنتن رفت، در پایان هر هفته از پخش این برنامه یک خانواده با رای مردم برای شرکت در فینال مسابقه انتخاب شدند و از 6 مرداد بخش فینال مسابقه آغاز شده است.

در پایان سری دوم برنامه، خانواده برگزیده یک دستگاه آپارتمان را به عنوان جایزه خود دریافت خواهند کرد؛ آپارتمانی که به نام فرزند خانواده برگزیده سند خواهد خورد.

این روزها عوامل آخرین قسمتها را در لوکیشن اصلی برنامه یعنی فرهنگسرای بهمن ضبط می کنند و دوشنبه ۱۲ شهریور ماه قسمت پایانی «کودک شو» روی آنتن می رود.

البته به دلیل اینکه انتخاب نهایی برنده ها با رای و نظر مردم است، پس از پخش این قسمت و دریافت آرای مردمی، دو قسمت دیگر باقی می ماند که مربوط به معرفی برگزیده نهایی و البته اهدای آپارتمان به او است که با حضور مهمانی ویژه در آینده ضبط و سپس پخش خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.