چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱

روزنامه الرایه: دفاع با صلابت پرسپولیس، الدحیل را آزار داد

1

روزنامه الرایه قطر در گزارشی از مسابقه پرسپولیس و الدحیل نوشت: این پیروزی نامطمئن نمی‌تواند به شاگردان نبیل معلول آرامش بدهد و آنها در تهران کار سختی خواهند داشت.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین ، روزنامه الرایه با اشاره به برتری یک بر صفر الدحیل برابر پرسپولیس گفت: الدحیل با یک پیروزی سخت و نامطمئن به تهران می‌رود در حالی که کار آنها مقابل تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بسیار سخت خواهد بود. پیروزی کم رنگ در دوحه به دلیل صلابت خط دفاعی تیم ایرانی حاصل شد. پرسپولیسی‌ها به خوبی مقابل حملات الدحیل مقاومت کردند و حتی در شروع نیمه دوم بازی خوبی ارائه دادند و می‌توانستند به گل برسند. صلابت خط دفاع پرسپولیس مهاجمان الدحیل را آزار داد.

در ادامه این گزارش آمده است: ادامه این ماموریت در تهران دشوار خواهد بود و شاگردان نبیل معلول باید در زمین حریف با تلاش بسیار زیاد و فراتر از انتظار به دنبال نتیجه مناسب باشند. هافبک‌های پرسپولیس در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشتند و جنگ سختی در میانه میدان شکل گرفته بود. در نیمه دوم پرسپولیسی‌ها جریان بازی را در دست گرفتند و حتی موقعیت‌های مناسبی به دست آوردند اما بازی با همان یک گل به پایان رسید. با این وجود تردیدی وجود ندارد که الدحیل در بازی برگشت ماموریت سختی خواهد داشت.

منبع: تسنیم 

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.