شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶

معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش:

هنوز اعتبار تعیین شده برای توزیع شیر در مدارس را دریافت نکرده ایم

1

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال ۱۸۰ میلیارد تومان برای «شیر» مدرسه در نظر گرفته شده است، گفت: اعتبار شیر مدارس ابلاغ شده است اما تخصیص آن را نگرفتیم.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش درباره تکلیف توزیع شیر در مدارس در سال‌ تحصیلی جدید، اظهار کرد: اعتبارش به ما ابلاغ شده است اما تخصیص را نگرفتیم؛ توزیع شیر بین دانش‌آموزان منوط به گرفتن تخصیص است و اگر سازمان برنامه و بودجه تخصیص را بدهد، توزیع شیر در سال تحصیلی جدید انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتبار ردیف شیر مدرسه ۱۸۰ میلیارد تومان است، افزود: یک مشکلی که در مورد پیگیری مسائل مربوط به شیر مدرسه وجود دارد، این است که همه خبرنگاران و مردم از ما که حلقه چهارم هستیم، این موضوع را پیگیری می‌کنند.

الهیار ترکمن ادامه داد: اولین حلقه، سازمان برنامه و بودجه است و بعد سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان است که قیمت‌گذاری را انجام می‌دهد  و پس از آن،> اتحادیه انجمن‌های لبنی شیر کشور را داریم که بتواند بازار را تنظیم کند و شیر را در اختیار ما قرار دهد و آخرین حلقه ما هستیم که شیر را بین دانش‌آموزان را توزیع می‌کنیم و البته پیگیر آن هستیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.