شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸

توافق مخفیانه با دو ستاره تیم ملی

رضاییان و حاج صفی در جمع تراکتورسازان

1

بعد از کش و قوس های فراوان مالک ثروتمند تراکتور سازی به توافق مخفیانه با دو ستاره تیم ملی، رسیده است.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، باشگاه تراکتور سازی تبریز بی شک این فصل پر خرج ترین تیم ایرانی در لیگ برتر بوده است که خرید های میلیاردی این تیم هواداران را به یاد باشگاه های حاشیه خلیج فارس می اندازد. بعد از به روی کار آمدن مالک جدید باشگاه تراکتورسازی مشخص شد که این باشگاه در زمینه مالی هیچ مشکلی ندارد و حاضر است برای به خدمت گرفتن بازیکنان مد نظر کادر فنی پول های گزافی را خرج کند.

مسعود شجاعی_اشکان دژاگه

 با خرید های باشگاه تراکتور سازی این تیم را باید به نوعی تیم ملی ایران دانست زیرا مسعود شجاعی و اشکان دژاگهکاپیتان های اول و دوم تیم ملی در اقدامی غیر منتظره به این باشگاه پیوستند و بمب نقل  انتقالاتی لیگ هجدهم لقب گرفتند. زنوزی علاوه بر این دو چهار خرید گرانقیمت خارجی نیز داشت یعنی فورستر، استوکس، هری اروین و سوگیتا که بازیکنان خطرناک و با کیفیتی به نظر می آیند.

آنتونی استوکس

رامین رضاییان و احسان حاج صفی نیز آخرین گزینه های تراکتور سازی هستند که زنوزی مدت هاست به دنبال جذب این دو بازیکن است، رضاییان که از تیم خود جدا شده و الان در واقع بدون تیم است و حاج صفی نیز در لیست خروج المپیاکوس قرار دارد و باشگاه او را نمی خواهد. طبق اخبار منتشر شده دستمزد در نظر گرفته شده برای رضاییان ۷۵۰ هزار دلار و برای حاج صفی ۸۰۰ هزار دلار می باشد که با نرخ این روز های بازار  روی هم رفته چیزی در حدود ۱۵ میلیارد تومان می شود، مبالغی که در نوع خود یک رکورد به شمار می آیند و بعید به نظر می آید حتی در اروپا نیز به این دو بازیکن چنین دستمزدی بدهند.

رامین رضائیان_احسان حاج صفی

موضوع انتقال این دو ستاره به تبریز زمانی کاملا رسمی به نظر آمد که شب گذشته زنوزی بدون عنوان کردن دلیلی مشخص و تقریبا مخفیانه به ترکیه سفر کرده است و این دو بازیکن نیز هم اکنون در این کشور به سر می برند و از طرفی احسان حاج صفی در صفحه اینستاگرام خود عکسی با پیراهن تراکتورسازی منتشر کرده که در زیر می توانید مشاهده کنید. به این ترتیب می توان حدس زد که شب گذشته ملاقاتی کاملا محرمانه میان این این سه نفر شکل گرفته است و زنوزی با دو ستاره دیگر از تیم ملی ایران به توافق نهایی دست یافته است و چه بسا قرارداد نیز امضا شده است و دور از انتظار نیست که نهایتا تا ۲۴ ساعت آینده رضائیان و حاج صفی را در تبریز ببینیم و زنوزی در اقدامی بی سابقه برای به خدمت گرفتن ۴ بازیکن تیم ملی ایران مبلغی در حدود ۳۰ میلیارد تومن پرداخت کرده است و واقعا قضاوت بر عهده هواداران است که آیا این تصمیم ها و این مبالغ دردی از تراکتورسازی دوا خواهد کرد یا خیر؟!

احسان حاج صفی

منبع: ورزش۱۱

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.