دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶

آغاز به کار عملیات اجرایی زیرگذر شهرک نهاوند با دو میلیارد تومان

 راهداری و حمل و نقل همدان

همدان- عملیات اجرایی زیرگذر سه راهی شهرک شهرستان نهاوند با دو میلیارد تومان اعتبار همزمان با هفته دولت آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان همدان، در حاشیه مراسم کلنگ زنی این طرح مصطفی پناهنده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به اینکه احداث این زیرگذر موجب کاهش تصادفات و سوانح رانندگی می شود، اظهار داشت: به دلیل برخی تصادفات و سوانح رانندگی در این منطقه، احداث این زیرگذر می تواند به کاهش آن و افزایش ایمنی این مسیر کمک کند.

مصطفی پناهنده افزود: احداث این زیرگذر موجب ارتباط 10 روستا و دو بخش شهرستان نهاوند با هم می شود.

وی با بیان اینکه برآورد اولیه اعتبار برای این طرح مبلغ دو میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی است، یادآور شد: پیش بینی می شود این طرح دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نهاوند نیز در گفتگویی خواستار همکاری اهالی روستاهای این منطقه در تسریع اجرای این پروژه شد و گفت: همزمان با این طرح، زیرگذر کفراش این شهرستان نیز در حال ساخت است.

محمدموسی مومنی افزود: این طرح نیز با هزینه دو میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی در حال ساخت است که تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی در ادامه به پروژه های این اداره در گرامیداشت هفته دولت اشاره و خاطرنشان کرد: لکه گیری و روکش آسفالت محور فیروزان

کارخانه به طول 3 کیلومتر با 3 هزار و 500 تن آسفالت و 480 میلیون تومان، لکه گیری و روکش آسفالت محور فارسبان-شهرک به طول 3 و نیم کیلومتر و 2 هزار و 100 تن آسفالت و 383 میلیون تومان و لکه گیری و روکش آسفالت محور نهاوند-بروجرد به طول 12 هزار مترمربع و هزارو 800 تن آسفالت و 286 میلیون تومان اعتبار از جمله طرح های افتتاح شده این اداره در هفته دولت امسال است.

گفتنی است، در مراسم افتتاح این پروژه نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.