سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خبر داد

کسب رتبه نخست برای راهداری همدان در مدیریت سامانه‌های هوشمند حمل و نقل

راهداری

همدان - سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، از کسب رتبه نخست این اداره کل در مدیریت سامانه های هوشمند حمل و نقل در کشور خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، مصطفی پناهنده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اظهار داشت: این اداره کل در جمع بندی رتبه های ارزیابی مرکز مدیریت راه ها در شش ماهه نخست امسال در حوزه مدیریت سامانه های هوشمند حمل و نقل، حائز رتبه نخست کشور شده است.

وی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی سریع و به موقع وضعیت راه‌ها به کاربران با برقراری شیفت های منظم و دائم در مرکز مدیریت راه‌های استان انجام می‌شود، افزود: آنلاین بودن، ارسال صحیح و دقیق اطلاعات و داده‌ها، عدم خاموشی و قطعی سامانه، برقراری شیفت های منظم و دائم و اطلاع‌رسانی سریع و به موقع وضعیت راه‌ها به کاربران از جمله شاخص هایی است که در این ارزیابی به آن توجه شده است.

پناهنده ابراز داشت: یکی از مهم ترین روش ها و ابزارهای روز دنیا برای ارتقاء سطح ایمنی سفرهای جاده ای و کاهش تصادفات، بکارگیری و استفاده موثر از سامانه های هوشمند حمل و نقل( تردد شمارهای برخط، دوربین های نظارت تصویری، دوربین های ثبت تخلف سرعت، دستگاه های توزین در حال حرکت(wim)، مدیریت امداد جاده ای، تلفن ۱۴۱، سامانه ثبت سوانح و وقایع جاده ای، تابلوهای پیام متغیر و ترافیک نما، تابلوهای سفرنما و غیره) در سطح جاده های کشور است.

گفتنی است، مرکز مدیریت راه های استان همدان در سه سال گذشته به شکل متوالی در مدیریت سامانه های هوشمند حمل و نقل موفق به کسب رتبه برتر کشوری شده است.

به همین منظور از سوی سازمان مرکزی از مصطفی پناهنده سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان و همکاران پرتلاش مجموعه مرکز مدیریت راه های استان به پاس زحمات و خدمات ارزنده در این حوزه قدردانی شد.

منبع :باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.