چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸

نظر مثبت نیروی انتظامی در برگزاری طرح حیاط شبانه در تهران

1

رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از موافقت و تایید نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم‌های حیاط شبانه در سطح تهران خبر داد و گفت: در فاز اول این طرح در باغ‌موزه دفاع مقدس و همچنین در منطقه ۲۲ در حال انجام است.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، مهدی سیف در مراسم حیاط شبانه که دقایقی پیش با حضور علی نوزرپور شهردار منطقه 22 و حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار کرد: حیاط شبانه در منطقه 22 در دو مکان از جمله بوستان چیتگر و بوستان آبشار برگزار می‌شود. ضمن این که در مرحله نخست حیاط شبانه ما این طرح را حدود 2 ماه پیش در باغ‌موزه دفاع مقدس اجرا کردیم.

وی با بیان این که حیاط شبانه با هدف حضور شهروندان در پاتوق‌های هنری، ورزشی مدنظر مدیریت شهری قرار دارد، گفت: در خصوص برگزاری حیاط شبانه ما رایزنی‌هایی را با کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران و همچنین کمیته میراث فرهنگی شورا و آقایان خلیل‌آبادی و حجت‌نظری انجام داده‌ایم و این طرح مورد تایید کمیسیون فرهنگی شورای شهرتهران نیز قرار گرفته است.

رئیس ستاد گردشگری شهر تهران با تاکید بر این که حیاط شبانه شب‌ها از ساعت 8 تا ساعت 2 بامداد در محل‌های مدنظر انجام می‌پذیرد، گفت: بنا داریم در آینده نزدیک و با توجه به پیشنهادات مطرح شده حیاط شبانه را در دو منطقه 5 و 13 نیز راه‌اندازی کنیم.

سیف با بیان این که در اینگونه مکان‌های (حیاط شبانه) موسیقی‌های تلفیقی اجرا می‌شود گفت: تلاش می‌شود که از موسیقی‌های سنتی در این مکان‌ها بیشتر استفاده شود.

وی با تاکید بر این که برای برگزاری مراسم‌های حیاط شبانه هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی شده است، گفت: در این زمینه تدابیر لازم پیش‌بینی شده، ضمن این که در مکان‌هایی که نیاز باشد هم نیروی انتظامی مستقر خواهد بود.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

نظرات

  • جابر ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۲
    0 0
    حیات شبانه یا night lifeصحیح است اصلاح بفرمایید

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.