چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴

فرمانده ناجا عنوان کرد

تاثیر اشتغال پایدار بر امنیت جامعه/پیش بینی تردد ۲ میلیون زائر اربعین حسینی از مرزهای غربی

4

فرمانده نیروی انتظامی بر تاثیر مثبت ایجاد اشتغال پایدار بر ارتقای امنیت جامعه تاکید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سردار حسین اشتری با حضور در مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا ۱۹۷ و در ارتباط مستقیم از طریق ویدئو کنفرانس با شهروندان ایلام بر تاثیر مثبت ایجاد اشتغال پایدار بر ارتقای امنیت اجتماعی تاکید کرد.

سردار اشتری با اشاره به فعالیت بازارچه‌های مرزی گفت: بازارچه‌های مرزی طبق قوانین و مقرراتی که وجود دارد حتما باید به کار خود ادامه دهد و منبع درامدی برای مردم باشد. 

سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در ارتباط ویدئویی با استان ایلام با بیان اینکه استان‌ اسلام جز استان های خوب است، اظهار داشت: خوشبختانه به دلیل همکاران سخت کوش و همکاری مردم امروز در استان ایلام مشکلی وجود ندارد. 

وی ادامه داد: مردم شهید پرور ایلام هموراه همچون زمان دفاع مقدس ثابت کردند پای اعتقادات خود و میهن خود هستند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه مردم ایلام در دو دهه اخیر و همزمانی با راهپیمایی اربعین حسینی نشان دادند فداکار و مهمان نواز هستند، اظهار داشت: خوشبختانه در چند سال اخیر با همکاری مردم و نیروی انتظامی امنیت برای تردد زائرین اربعین حسینی به خوبی بر قرار شده است.

سردار اشتری در خصوص زیر ساخت‌های جاده‌ای استان ایلام خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر فعالیت‌های خوبی در جهت ساخت زیر ساخت‌های استان ایلام صورت گرفته است و نیروی انتظامی به ۸۰ درصد از تعهدات خود عمل کرده است و مابقی هم تا پایان سال انجام خواهد شد.

سردار اشتری با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود در راهپیمایی اربعین حسینی  ۲ میلیون زائر از مرزهای کشور تردد کنند، افزود: امیدواریم با همکاری مردم و مسئولین استان‌های ایلام، خوزستان و در صورت بازگشایی مرز خسروی در کرمانشاه بتوانیم شرایط خوبی برای تردد زائرین برقرار کنیم.

وی ادامه داد: تقویت پلیس راه و راهور ناجا در دستور کار ما قرار دارد؛ همچنین موارد مورد نیاز به مسئولان استانی و کشوری منعکس شده و پیگیری خواهد شد.

سردار اشتری در خصوص معیشت کارکنان ناجا گفت: باتوجه به حجم و وسعت ماموریت‌های ناحا ما امروز شرمنده کارکنان و خانواده‌های آن‌ها هستیم اما در این خصوص برنامه‌هایی تهیه شده که در اینده اطلاع رسانی خواهد شد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه ما نمی‌گذاریم به همکاران هتک حرمت کند، گفت: اگر کسی حین ماموریت به مامورین ما هتاکی کند به شدت برخورد خواهیم کرد و ماموران ما هوشمندانه به کار خود ادامه دهند.

سردار اشتری در خصوص بازارچه های مرزی افزود: بازارچه‌های مرزی طبق قوانین و مقرراتی که وجود دارد حتما باید به کار خود ادامه دهد و منبع درآمدی برای مردم باشد. 

فرمانده ناجا با بیان اینکه استان ایلام به دلیل عقب‌ افتادگی‌هایی که وجود دارد نیاز به کار مضاعف دارد، افزود: استان ایلام در اولویت ناجا در مسائل پشتیبانی و تقویت تجهیزات است؛ خوشبختانه امروز نقاط حادثه خیز ایلام مشخص شده و به وزارت راه اعلا شده که بخشی از آن‌ها برطرف شده است و پیگیر هستیم تا نقاط حادثه خیر در استان ایلام بر طرف شود.

 استان ایلام یک کار مضاعفی باید صورت گیرد به خاطر عقب افتادگی که وجود دارد از چند سال گذشته کار شروع شده و به جهت تردد زائران از مرز مهران و استان ایلام زائران زیادی تردد زیادی دارد باید تجهزات مجهز شوند. امروز خوشبختانه جاده های استان ایلام مجهز به دوربین شدند و امیدورایم در کنترل هوشمند تردد بتوانیم ارتقا در مسیرها استان ایلام داشته باشیم. نقاط حادثه خیز در استان مشخص شده و به وزارت راه منعکس شده بخشی برطرف شده و حضوری چندین بار اعلام شده تا نقاط حادثه خیز بر طرف شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.