چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶

حشد شعبی: با نیروهای خارجی در عراق همچون اشغالگران برخورد می کنیم

7

شماری از گروه های زیر مجموعه حشد شعبی عراق با صدور بیانیه ای ضمن اشاره به توطئه های آمریکا و انگلیس در این کشور اعلام کردند: با نیروهای خارجی در عراق همچون اشغالگران برخورد می کنیم.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین،  شماری از گروه های زیر مجموعه حشد شعبی بیانیه ای را در خصوص آخرین تحولات عراق منتشر کردند.

بر اساس این گزارش، این گروه ها در این بیانیه با اشاره به توطئه های آمریکا و انگلیس علیه بغداد تأکید کردند که با نیروهای خارجی در این کشور همچون اشغالگران برخورد خواهد شد. 

این گروهها تأکید کردند: متأسفانه محور شرورِ آمریکایی و انگلیسی به دنبال تأثیرگذاری بر روند سیاسی در عراق و تشکیل یک دولت مزدور و ضعیف هستند و «مک گورک» و «السبهان» را مأمور انجام این مأموریت کرده اند. 

گروه های حشد شعبی همچنین تصریح کردند: امروز نیروهای مقاومت و نیروهای مجاهد در عراق بیش از هر زمان دیگری آمادگی خنثی سازی توطئه های دشمنان را دارند. 

در بیانیه گروه های حشد شعبی همچنین آمده است: ما حضور نیروهای بیگانه در خاک عراق را غیرقانونی دانسته و برای خود این حق مشروع را قائل هستیم که هر زمانی و به هر وسیله ای به عنوان اشغالگر با این نیروها برخورد کنیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.