چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰

مدیر کل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی:

فرودگاه بیرجند میزبان کاروان عشق/ ۲۱ شهریور آغاز پروازهای بازگشت حج تمتع خراسان جنوبی

حجاج

مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی گفت: اعزام زائران این استان به سرزمین وحی از طریق فرودگاه بیرجند ۲۰ الی ۲۳ مرداد ماه سال جاری  انجام شد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، هادی سلامی مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این مدت ۲۳۵۳ زائر در قالب  در قالب ۱۷ کاروان با انجام ۱۰ پرواز برای انجام مناسک حج به عربستان منتقل شدند.

وی بیان کرد: بازگشت حجاج از مدینه نیز از چهارشنبه ۲۱ شهریورماه سال جاری آغاز شده و نخستین کاروان حجاج خراسان جنوبی ساعت ۰۱:۱۵ بامداد ۲۱ شهریورماه با پرواز شماره  ۱۵۶۳ ایران ایر وارد فرودگاه بین المللی بیرجند خواهند شد.
مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی افزود: پروازهای برگشت حجاج تا بیست و سوم شهریورماه ادامه دارد.

وی اظهار داشت: با همکاری تمام ارگانهای مشارکت کننده در عملیات حج آماده پذیرش و میزبانی حجاج هستیم و تلاش می شود رفاه هرچه بیشتر حجاج و استقبال کنندگان در این ایام حاصل شود و پروازها با کمترین مشکل و تاخیر و با ایمنی کامل صورت گیرد.

سلامی گفت: تمامی تلاش بر این است که با کمک ارگان‌های دیگر و با بکارگیری تمام امکانات، سرعت روند ترخیص حجاج را افزایش داده و از زمان ایستایی آنها بکاهیم تا بتوانیم همانند پروازهای رفت در برگشت نیز پایان خوبی برای سفر معنوی حجاج رقم بزنیم.

مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی گفت : اقدامات  موثری جهت رفاه حال استقبال کنندگان در فرودگاه بیرجند صورت  گرفته است.

 وی از استقبالکنندگان  خواست ضمن همکاری‌ با مسئولان فرودگاه به منظور جلوگیری از راه‌بندان و ایجاد سهولت در خروج حجاج از فرودگاه و تسریع در رفت و آمد مسافران پروازهای داخلی قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تلفن ۱۹۹ و یا مراجعه به پرتال فرودگاه بیرجند به نشانی www.birjand.airport.ir از آخرین وضعیت پرواز حجاج  مطلع شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.