جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد خبر داد

اختصاص۹۹ میلیارد تومان برای تسریع اجرای دو بانده کردن محورشادمهر به بردسکن

مجید نوری

جاده های خراسان

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد از اختصاص اختصاص ۹۹ میلیارد تومان برای تسریع اجرای دو بانده کردن محور شادمهر به بردسکن خبر داد.

دکتر بهروز بنیادی به خبرنگار قدس انلاین گفت: در مصوبه سفر اخیر رئیس‌جمهور به خراسان رضوی حدود هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای توسعه خراسان رضوی تصویب شد که در بخش حمل نقل جاده‌ای، جاده کاشمر به انابد به عنوان اولویت دوم مطرح شد و مبلغ ۹۹ میلیارد تومان مصوب شد که در یک بازده زمانی ۳ ساله دو بانده کردن این محور تکمیل می‌شود.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل اباد افزود:این محور استراتژیک است وباید پیمانکارانی که توان کار دارند به کار گرفته شوند تا تعللی در جاده سازی دیده نشود.

وی بیان کرد: سالیانه بر اساس بودجه کشور مبلغی برای ساخت این محور که روزانه ده ها هزار وسیله نقلیه از آن عبور می کند اختصاص می یابد.

بنیادی افزود: برای دوبانده شدن این محور علاوه بر وزیر راه و شهرسازی ؛ استاندار خراسان رضوی؛ فرمانداری ۳ شهرستان کاشمر بردسکن و خلیل آباد پای کار هستند و پی گیر تسریع و تکمیل این مهم هستند.

وی با بیان اینکه با اجرای دوبانده شده این محور تصادفات این محور قطعا کاهش خواهد یافت گفت:در نوروز امسال در ایام تعطیلات بیش از ۷۰۰ هزار دستگاه اتومبیل از محور کاشمر ،بردسکن و بجستان ، یزد به مقصد مشهد و دیگر شهرهای ایران از این محور تردد داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.