شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹

بروجردی:

آتش زدن کنسولگری ایران با هدف تحت شعاع قرار دادن اجلاس سران ۳ کشور بود/ دولت عراق باید پاسخگوی تعرض به خاک کشورمان باشند

بروجردي

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و انگلیس همواره به دنبال تخریب کردن روابط فی مابین ایران و عراق هستند.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، علاالدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آتش زدن کنسولگری ایران در بصره اظهار کرد: این اقدام با شیطنت برون مرزی در عراق به وسیله کشورهای انگلیس و آمریکا و با هدف تحت شعاع قرار دادن اجلاس بسیار مهم سران ۳ کشور ایران، روسیه و ترکیه انجام شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا و انگلیس همواره به دنبال تخریب کردن روابط فی مابین ایران و عراق هستند، تصریح کرد: حفظ امنیت کنسولگری ایران برعهده دولت عراق بوده و حتما باید پاسخگوی تعرض به خاک کشورمان باشند.

رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: پشت پرده این اقدام فراتر از دولت عراق یعنی کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس است که در بحران سوریه نقش مخرب دارند و از اجلاس مهم تهران و روند سرکوب شدن تروریست‌ها و پیروزی جبهه مقاومت عصبانی هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.