دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲

عضو کانون گیلان جایزه بهترین صداگذاری جشنواره فیلم کودک را به خود اختصاص داد

«لطفا زمین را پاکیزه نگه‌داریم» بر بال "قاصدک" سوار شد

کانون گیلان

گیلان- جایزه بهترین صداگذاری جشنواره‌ی قاصدک به فیلم «لطفا زمین را پاکیزه نگه ‌داریم» مهسا شمسایی، عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان تعلق‌گرفت.

به گزارش قدس آنلاین به نقل روابط عمومی اداره کل کانون استان گیلان، هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان (قاصدک) درحالی برگزیدگان خود را شناخت که فیلم «لطفا زمین را پاکیزه نگه داریم» مهسا شمسایی، عضو ۱۱ ساله مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ کانون بندرانزلی، جایزه بهترین صداگذاری را به خود اختصاص داد.

این فیلم که نگاهی ویژه به فعالیت‌های زیست محیطی دارد، تلاش‌می‌کند با بهره‌گیری از ابزار هنر به اهمیت محیط‌زیست پرداخته و پیامدهای آسیب‌رسانی به این موهبت الهی را به مخاطب یادآورشود. 

در این جشنواره از میان آثار رسیده به دبیرخانه، داوران ۳۵ فیلم مستند و پویانمایی را شایسته دریافت جایزه و دیپلم افتخار معرفی‌کردند که در این میان ۱۹ جایزه به بخش فیلم و مستند اختصاص‌یافت و ۱۶ جایزه نیز به پویانمایی‌ها تعلق‌گرفت.

براساس این گزارش، جوایز برترین‌های هشتمین جشنواره فیلم کودک برای کودک (قاصدک) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با دومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان در سی ‌و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان اهدا شد.


انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.