سه‌شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹

وزیر ورزش دستور داد

پرداخت خسارت های ناشی از آسیب دیدگی مدافع استقلال

1

مسعود سلطانی‎فر با ورود به پرونده مدافع مصدوم تیم استقلال دستور داد تا ضمن رسیدگی مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی به وضعیت این بازیکن، خسارت‎های وی نیز پرداخت شود.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال روز گذشته در نشست مشترک با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش که در محل وزارت ورزش برگزار شد، مسائل مرتبط با این باشگاه را مورد بحث قرار دارد. 

یکی از مهمترین مسائل مطرح شده در نشست فتحی و سلطانی فر، موضوع «لئوناردو پادوانی» مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال بود که سال گذشته در جریان یکی از دیدارهای لیگ برتر با مصدومیت شدید از ناحیه سر و گردن مواجه شد. 

وزیر ورزش در نشست روز گذشته و بر اساس نامه دریافتی از فتحی که در رابطه با وضعیت پادوانی بود، دو دستور داد؛ اول اینکه فدراسیون پزشکی و مسئولان این فدراسیون ورزشی را ملزم کرد تا به صورت ویژه به وضعیت این مدافع رسیدگی کنند. دوم اینکه برای پرداخت خسارت های ناشی از آسیب دیدگی پادوانی نیز دستور لازم را صادر کرد. 

پادوانی اسفندماه سال گذشته و در جریان دیدار استقلال برابر فولاد اهواز در جریان هفته بیست و چهارم لیگ برتر دچار آسیب دیدگی شد. این مدافع برزیلی در این دیدار از ناحیه سر و گردن مصدوم شد طوریکه به حالت نیمه هوشیار از زمین خارج شد. 

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.