چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷

هم اندیشی مدیران منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی درمشهد

خراسان رضوی از استانهای نمونه در خدمت رسانی به بیمه شده ها است

تأمین اجتماعی

حسینی آذرنوشان که به منظور افتتاح شعبه اقماری توس ، ویژه کارکنان بازنشسته تأمین اجتماعی استان در مشهد حضور یافت در جلسه هم اندیشی مدیریت منابع انسانی که در محل اداره کل استان برگزار گردید ، شرکت نمود .

به گزارش قدس آنلاین،وی در این جلسه باحضور  مدیر کل ، معاونین ، رؤسای ادارات حوزه اداری مالی اداره کل و همچنین رؤسا ، معاونین اداری ومالی و مسئولین امور اداری شعب مشهد به تشریح برنامه و اقدامات صورت گرفته در اداره کل امور اداری پرداخت و گفت : در سازمان تأمین اجتماعی ٦٩ هزار نفر پرسنل مشغول به خدمت رسانی به مخاطبین هستند که از این تعداد ، ٤٥ هزار نفر در بخش درمان و ٢٤ هزار نفر در بخش بیمه ای فعالیت دارند .

وی با بیان اینکه خراسان رضوی از  استانهای نمونه در خدمت رسانی به بیمه شده ها است، افزود: با برنامه ریزی ها و هدف گذاریهای صورت گرفته و در راستای تقویت و تأمین نیروی انسانی ، فرایند استخدام در سازمان تأمین اجتماعی از سال ٩٣ به بعد برای اولین بار به سازمان سنجش کشور واگذار گردید و از آن زمان تعداد ١٢هزار نفر از این طریق استخدام گردیده اند و در این راستا مدال طلای استخدام قانونی را کسب نموه ایم که این برای سازمان پاکدست تأمین اجتماعی افتخار بزرگی محسوب می گردد .

وی افزود : در آزمون استخدامی سال ٩٧ نیز بیش از ٢٥ هزار نفر متقاضی ثبت نام نموده اند که از این تعداد ، ٢١٣٠ نفر جذب خواهند شد .
مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت : یکی از مهمترین اقدامات زیربنایی حوزه اداری ، تعریف ، تدوین و تهیه نرم افزار جامع اتوماسیون اداری است که با راه اندازی آن بسیاری از فرایندها ، مکاتبات ، استعلامها و برخی دیگر از خدمات به صورت مکانیزه صورت می پذیرد و این سیستم اتوماسیون توانسته با بیش از ٦٠٠ هزار مکاتبه در سال ٩٦ در جشنواره خدمات الکترونیکی دولت ، رتبه اول کشوری را در بین سایر ارگانها ، نهادها و سازمانها به خود اختصاص دهد .
همچنین مجور راه اندازی شعبه اقماری توس صادر شد.  در این شعبه خدمات ویژه به بیش از ١٥٠٠ نفر از کارکنان بازنشسته تأمین اجتماعی مشهدی ارائه می گردد .
انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.