چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱

ویژه برنامه‌های دهه اول محرم از شبکه جهانی امام رضا(ع) پخش می‌شود

محرم

مدیر شبکه جهانی امام رضا(ع) از پخش زنده ویژه برنامه‌های دهه اول محرم حرم مطهر رضوی و عزاداری مخاطبان این شبکه از طریق امواج ماهواره‌ای خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از آستان نیوز، محمد امین توکلی زاده با اشاره به پخش برنامه‌های ویژه این شبکه در ایام دهه اول محرم اظهار داشت: برنامه اذان گاهی روزانه ۳۰ دقیقه قبل از نماز مغرب و عشاء به صورت زنده بر روی آنتن می‌رود و به مدت یک ساعت پخش آن ادامه خواهد داشت.

وی از پخش دو برنامه تولیدی با عناوین "دارالمرحمه" و "فیروزه" خبر داد که ویژه مخاطبان عرب زبان پخش خواهد شد و افزود: این برنامه های تولیدی پس از نماز مغرب و عشاء به مدت ۵۰ دقیقه بر روی آنتن می رود.

توکلی زاده تصریح کرد: همچنین به مناسبت گرامیداشت ایام عزاداری امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان هر شب از ساعت ۲۱ به مدت ۳۰ دقیقه از بین الحرمین میهمان منازل عزاداران حسینی خواهیم بود.

مدیر شبکه جهانی امام رضا(ع)، «انیس القلوب» را از دیگر ویژه برنامه‌های این شبکه عنوان کرد که با حضور کارشناسان، شاعران و مداحان عرب زبان هر شب به‌مدت ۹۰ دقیقه از ساعت ۲۱:۳۰ با موضوع سبک زندگی امام حسین(ع) به‌صورت زنده از شبکه جهانی امام رضا(ع) بر روی آنتن می‌رود.

وی گفت: پخش سخنان مقام معظم رهبری با محوریت امام حسین(ع)، سخنرانی‌های سید حسن نصرالله در لبنان، شیخ عیسی قاسم رهبر مبارزان بحرینی و عبدالملک بدرالدین حوثی رهبر مبارزان یمنی از دیگر برنامه‌های این شبکه در دهه اول محرم است.

شبکه جهانی امام رضا(ع) در ماهواره نایل‌ست با فرکانس ۱۰۹۲۲ ورتیکال ۲۱۵۰۰ قابل دریافت است. برنامه‌های زنده از شبکه امام رضا(ع)   هم زمان در یوتیوب به آدرس imamrezatv و کانال اینستاگرامی با شناسه imamreza.tv قرار می‌گیرد.

منبع :تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.