یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

از ابتدای تابستان امسال تاکنون

۶ هزار حلقه لاستیک برای ناوگان جاده ای خراسان رضوی توزیع شد

لاستیک قاچاق کامیون

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: از ابتدای تابستان امسال تا کنون ۶ هزار و ۱۶۳ حلقه لاستیک بین مالکان ناوگان سنگین باری و مسافری برون شهری در این استان توزیع شده است.

به گزارش قدس آنلاین، ابراهیم نصری افزود: این لاستیک ها در سه سایز پرمصرف ۱۲*۲۴، ۳۱۵ و ۳۸۵ ابتدا از طریق صدور حواله دستی و سپس ثبت در سامانه مکانیزه توزیع شد. توزیع پنج هزار و ۲۵۹ حلقه لاستیک از طریق صدور حواله دستی و ۹۰۴ حلقه از طریق سامانه بین رانندگان ناوگان سنگین برون شهری خراسان رضوی صورت گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به گستردگی حوزه حمل و نقل و جایگاه خراسان رضوی در بین چهار استان نخست کشور در حوزه حمل کالا و مسافر این توزیع تا رفع نیازهای همه ناوگان همچنان از طریق سامانه مکانیزه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: متقاضیان دریافت حواله لاستیک در سایزهای اعلامی می توانند با در دست داشتن اصل سند خودرو(برگ سبز)، اصل کارت ملی و پرینت از کارت هوشمند ناوگان(فعال) نسبت به ثبت نام و دریافت لاستیک مطابق با نوبت دهی اقدام کنند.

وی افزود: رانندگان توجه داشته باشند با توجه به اینکه برای هر شهرستان سهمیه جداگانه ای در نظر گرفته شده و سهمیه ها بر اساس آدرس قید شده در سند خودرو به همان شهرستان تعلق دارد لذا رانندگان موظف هستند سهمیه لاستیک خود را از شهرستان قید شده در سند دریافت کنند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.