چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال کشور:

از آبان‌ماه صدور کارت هوشمند ملی با کارت‌های تولید داخل صورت خواهد گرفت

ب

سیف الله ابوترابی با اشاره به توافق صورت گرفته سازمان ثبت با چاپخانه ایران،گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته صدور کارت هوشمند ملی با کارت‌های تولید داخل از آبان انجام می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سیف‌الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه توافقات با چاپخانه ایران برای تولید کارت‌های مورد نیاز سازمان ثبت احوال انجام گرفته است، اظهار کرد: در این زمینه طی ماه‌های گذشته جلسات متعددی برگزار شد و در نهایت به توافقات خوبی دست پیدا کردیم.

وی تصریح کرد: بر همین اساس از آبان ماه صدور کارت هوشمند ملی با کارت‌های تولید داخل انجام می‌پذیرد ضمن اینکه با توجه به توافقات صورت گرفته هیچ محدویتی برای صدور کارت‌های ملی با کارت های تولید داخل وجود ندارد.

ابوترابی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود که مدت زمان صدور کارت هوشمند ملی همانند گذشته باشد، بیان کرد: هم اکنون با توجه به محدویتی‌های که برای کارت خام وجود ندارد ما با مشکلاتی در خصوص صدور کارت هوشمند ملی روبرو هستیم که آبان ماه این مشکل هم بر طرف خواهد شد.

سخنگوی سازمان ثبت‌احوال کشور ادامه داد: در همین رابطه افرادی که فاقد هرگونه کارت ملی هستند و یا کارت آنها مفقود شده در اولویت صدور کارت هوشمند ملی قرار دارند و در ادامه نیز بر اساس برنامه قبلی فرایند صدور کارت بر اساس زمانبدی اعلام شده انجام می‌گیرد.

به گفته وی بیش از 45 میلیون  نفر از هموطنان برای دریافت کارت ملی هوشمند پیش ثبت نام کرده‌اند و 41 میلیون و 500 هزار کارت ملی هوشمند تا به امروز صادر شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.