شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷

مسعود سلطانی فر:

امیدوارم پرسپولیس بتواند با صعود به فینال پس از سالها قهرمان آسیا شود

1

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت‌هایی که برای ورزش ایران به دست آمده است گفت: امیدوارم پرسپولیس و تیم ملی فوتبال هم بتوانند قهرمان آسیا شوند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، مسعود سلطانی فر صبح امروز شنبه در مراسم آغاز به کار نمایشگاه تجهیزات ورزشی به خبرنگاران گفت: ابتدا موفقیت های ورزشکاران ایران در ماههای گذشته را تبریک می‌گویم. سال ۹۷ برای ورزش ایران بسیار تاریخی و منحصر به فرد سپری شده است.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: امسال برای ورزش ایران با موفقیت تیم ملی فوتبال آغاز شد. ابتدا تیم ملی در جام جهانی نمایش خوبی داشت و توانست با نتایجی که کسب کرد موجبات خوشحالی و رضایت مردم را فراهم کند.

سلطانی فر ادامه داد: بعد از آن کاروان ورزش ایران در بازیهای آسیایی حضور یافت و نتایج خوبی را کسب کرد.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر هم کاروان ورزش ایران در بازیهای پاراآسیایی توانست با مدال آوری های پرتعداد عنوان سوم آسیا را کسب کند. این موفقیت ها را به مردم ایران تبریک می گویم و ان شالله در ادامه سال هم شاهد پیروزی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باشیم و این تیم بتواند با صعود به فینال پس از سالها قهرمان آسیا شود.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: همچنین مسابقات کشتی قهرمانی جهان را پیش رو داریم که امیدواریم کشتی گیران هم بدرخشند. 

سلطانی فر خاطرنشان کرد: امیدوارم تیم ملی فوتبال  ایران هم بتواند در جام ملت های آسیا که دی و بهمن سالجاری برگزار می شود، عنوان قهرمانی قاره کهن را بعد از سالها به خود اختصاص دهد. 

وزیر ورزش با اشاره به برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی گفت: با توجه به نامگذاری سال ۹۷ برای تولید و حمایت از کالای ایرانی همه ما باید تلاش کنیم در راستای تحقق این شعار قدم برداریم. تمام توان و تلاش ما هم این است که با استفاده از ابزارهای‌مان به تولید داخلی کمک کنیم. در همین ارتباط کاروان آسیایی ایران هم با وجود اینکه پیشنهادات خوبی از برندهای خارجی داشتیم از تولیدات داخلی استفاده کردیم که کیفیت خوبی هم داشت.

وی خاطرنشان کرد: سیاست کلی دولت این است که از تولیدات ایرانی حمایت کنیم تا آن‌ها بتوانند رشد کنند و علاوه بر بازارهای داخلی تولیدات خود را هم صادر کنند. ضمن اینکه می‌دانیم برخی‌ها از برندهای ایرانی صادر هم می‌کنند.

سلطانی فر در واکنش به پرسش خبرنگار مبنی بر اینکه دو عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال بازنشسته هستند، آیا اقدامی در این خصوص صورت گرفته است یا خیر؟ گفت: ۲۱ بار در این مورد توضیح داده‌ام!

وی اصرار  خبرنگار برای توضیح بار بیست و دوم را رد کرد و حاضر به پاسخگویی به ادامه سوالات نشد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.