شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰

پیش فروش بلیت قطار در خراسان رضوی آغاز شد

 پیش فروش نوروزی بلیت قطار در اصفهان

مدیر کل راه آهن خراسان رضوی گفت: 310 عامل مجاز فروش بلیت قطار در این استان پیش فروش بلیت آبان ماه را از روز شنبه آغاز کردند.

به گزارش قدس آنلاین ، محمد هادی ضیایی مهر  افزود: پیش فروش بلیت قطار برای اول تا سی ام آبان ماه از ساعت 10 صبح امروز به صورت همزمان در تمام مراکز فروش و همچنین به صورت اینترنتی به آدرس هایwww.Safirrail.ir ، www.Fadaktrains.com , www.Raja.ir, www.Rai.ir آغاز شده است.

وی اظهار داشت: هم اکنون روزانه 79 رام قطار به صورت رفت و برگشت از مشهد به 28 شهر استان، 34 هزار و 166 مسافر را در مسیرهای منتهی به مشهد جابه جا می کند.
وی با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین و تقاضای سفر ریلی از این استان به مبادی خروجی کشور در مرز عراق گفت: اینک هر چهار روز یک رام قطار از مشهد به مقصد کرمانشاه در نزدیکی مرز مهران مسافران را به این شهر اعزام می کند.
وی افزود: در آبان ماه نیز روزانه یک رام قطار با ظرفیت 600 مسافر و یک روز درمیان یک رام قطار دیگر به همین حدود ظرفیت، مسافران را در مسیر مشهد - اهواز - مرز شلمچه جابه جا می کند.
وی اظهار داشت: این برنامه مطابق برنامه جاری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران است و ممکن است قطار های فوق العاده جدید به مناسبت اربعین حسینی با افزایش تقاضای سفر زائران خراسانی در این مسیرها در نظر گرفته شود.
پارسال 12میلیون مسافر ورودی و خروجی در مسیر ریلی خراسان رفت و آمد کردند.
از مجموع 10 هزار کیلومتر ظرفیت شبکه ریلی ایران هزار و 400 کیلومتر آن معادل 14 درصد در خراسان رضوی قرار دارد.
سالانه 42 درصد قطارهای مسافربری کشور به مشهد رفت و آمد می کنند.
منبع : ایرنا

انتهای پیام /*

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.