شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲

تاکید عضو شورای شهر مشهد بر اسکان ارزان زائرین دهه پایانی صفر

اسکان زائران نوروزی

رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از خدمات اساسی که باید در دهه آخر صفر به زائرین ارائه شود اسکان رایگان یا ارزان قیمت است.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از ستاد خبری پویش مردمی شهروند مهمان نواز، رمضانعلی فیضی با بیان اینکه در دهه پایانی صفر در نقاط ورودی شهرا یستگاه های استقبال زائرین فراهم است افزود: زائری که کیلومترها راه از شهرهای  مختلف ایران  با پای پیاده و دلی سوخته وارد شهر مشهد می‌شود به توجه و همدلی همشهریان ما نیاز دارد که اوج مهمان نوازی مشهدی ها در ایستگاه های ورودی شهر مشهد می باشد.

وی با بیان اینکه شهرداری به وظایف خودش واقف است تاکید کرد: در حوزه استقبال از زائرین معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مسئولیت مستقیم دارد که در ورودی های شهر در ایستگاه های خدمت رسانی بسته های فرهنگی که نیاز زائر می باشد را آماده ارائه کرده است.

وی با اشاره به اینکه روسای کمیسیون های فرهنگی و خدمات شهری شورا بر عملکرد شهرداری مشهد در این ایام نظارت خواهند داشت تصریح کرد: میلیون ها زائر در این ایام وارد شهر مشهد می شوند که اگر همه دستگاه های دولتی کارشان را به نحو احسن انجام دهند در مدیریت این جمعیت مشکل نخواهیم داشت.

عضو کمیسیون  فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: در یک بازه زمانی کوتاه از قومیت های مختلف ایران و با فرهنگ های متفاوت افراد زیادی وارد شهر مشهد می‌شوند که اگر هر زائر یک خاطره خوب را در ذهنش ثبت کند یک پیام رسان برای توصیف مهمان پذیری مردم مشهد به همشهریان شان می‌شود.

شهروندان می توانند از طریق شماره تلفن ۳۱۳۵ و همچنین شماره پیامک ۱۰۰۰۱۸۱ در پویش بزرگ مردمی شهروند مهمان نواز ویژه دهه پایانی ماه صفر مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.