سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳

رقابت ۹۶ تیم در رشته‌های اپ، گیم و انیمیشن در همایش فعالان فضای مجازی بسیج

ب

در همایش فعالان فضای مجازی بسیج، ۹۶ تیم از ۳۲ استان در سه رشته اپ، گیم و انیمیشن به‌صورت ۴۸ ساعته با یکدیگر رقابت می‌کنند.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، مسلم معین، رئیس سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به برگزاری نخستین همایش فعالان فضای مجازی بسیج در روزهای هشتم، نهم و دهم آذر ماه اظهار کرد: در رویداد رقابتی که از ساعت ۹ صبح روز هشتم آذر ماه آغاز شده و تا ساعت نه صبح روز دهم آذر ماه ادامه دارد، ۹۶ تیم از ۳۲ استان در سه رشته اپ، گیم و انیمیشن به‌صورت ۴۸ ساعته در سالن ورزشی «پنج آذر» با یکدیگر رقابت می‌کنند و سه تیم منتخب هیئت داوران در مراسم اختتامیه تجلیل خواهند شد.

وی افزود: افتتاحیه رویداد با سخنرانی سردار غیب‌پرور فرماندهی محترم سازمان بسیج مستضعفین آغاز خواهد شد و وی موضوع اصلی رقابت تیم‌ها در تولید محتوا را اعلام خواهد کرد؛ در این رویداد از هر استان یک تیم تولیدکننده اپ، یک تیم تولیدکننده گیم و یک تیم انیمیشن‌ساز از فعالان فضای مجازی بسیج حضور خواهند داشت.

معین گفت: همایش عملی فعالان فضای مجازی بسیج با حضور بیش از ۸۰۰ نفر از ۳۲ استان کشور به همراه شرکت‌کنندگان در رویداد از ساعت ۱۴ روز دهم آذر ماه تا ساعت ۱۷:۳۰ در سالن بصیرت لانه جاسوسی با محوریت سخنرانی آموزشی کارشناسان حوزه فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود:  مراسم اختتامیه همایش از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۱:۳۰ در سالن بصیرت لانه جاسوسی برگزار شده و شامل تقدیر از ۹ تیم برگزیده رویداد در سه رشته اپ، گیم و انیمیشن، تقدیر از فعالان برگزیده سال ۱۳۹۷ سازمان فضای مجازی بسیج، تقدیر از خانواده دو نفر از شهدای گرانقدر انقلاب همچنین سخنرانی دو نفر از مسئولین بلندپایه کشوری و لشکری خواهد بود؛ در این مراسم میهمانان ویژه‌ای از مسئولان حوزه فضای مجازی و حوزه فرهنگی کشور حضور خواهند دشت.

معین در پایان تاکید کرد: همچنین نمایشگاه دست‌آوردهای  بسیج در عرصه فضای مجازی در روز دهم  آذر ماه همزمان با برگزاری همایش علمی فعلان فضای مجازی بسیج و همایش اختتامیه از ساعت ۱۵ الی ۲۱  در محل ورودی سالن بصیرت لانه جاسوسی برپا خواهد شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.