سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱

پرسپولیس لایق قهرمانی مجدد در لیگ فوتبال ایران است

1

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به بازی فیزیکی بازیکنان پرسپولیس و سپاهان گفت: هیجان بیش از حد بازی روی عملکرد فنی دو تیم تاثیر گذاشته بود.

به گزارش گکروه ورزشی قدس آنلاین، حسین عبدی در خصوص تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان گفت: بازی بسیار سنگینی بین دو تیم مدعی را شاهد بودیم. سپاهان می خواست رکورد شکست ناپذیری پرسپولیس را در اصفهان بشکند. به همین خاطر با تفکرات هجومی وارد زمین شده بود. پرسپولیس هم بطور کامل دنبال کسب سه امتیاز بود تا بتواند موفقیت های خود را ادامه دهد.

سرمربی سابق سرخپوشان پایتخت در ادامه افزود: با این حال من فکر می کنم هیجان بازی بالا بود. همین امر سبب شد تا کیفیت فنی هر دو تیم تحت تاثیر قرار بگیرد و تاکتیک های مدنظر کادرفنی را به خوبی پیاده نکنند.

وی در خصوص عملکرد پرسپولیس اظهار داشت: هر دوتیم دنبال گل بودند. اما پرسپولیس با وجود اینکه گل خورد خیلی خوب توانست فشارش را روی دروازه سپاهان حفظ کند و گل تساوی را بزند. در مجموع باید گفت انتظارات بیشتری از لحاظ فنی داشتیم که محقق نشد.

عبدی درباره درگیری لفظی بازیکنان دو تیم نیز صحبت هایی داشت؛ وی در این زمینه گفت: وقتی بازی از مسیر طبیعی خود خارج می شود و حالت احساسی پیدا می کند بروز چنین اتفاقاتی نیز اجتناب ناپذیر است. نمی توان از بازیکنان هم خرده ای گرفت. فشار بسیار زیادی به آنها وارد می شود. چنین مسائلی در فوتبال روز دنیا هم رخ می دهد. موضوع اینجاست که تیم های اروپایی خیلی محکم بازی می کنند و فراموش نمی کنند که نباید اسیر احساسات شوند. اما در فوتبال ایران می بینیم که این اتفاق مکرر می افتد و بر هیچ کس هم پوشیده نیست.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس تنها یک بازی تا اتمام محرومیت خود پیش رو دارد، اظهار داشت: لطمه بزرگی به پرسپولیس وارد شد. اگرچه این تیم توانست نتایج خوب و درخشانی با توجه به بضاعت خود بگیرد اما این اتفاق نباید در باشگاهی که متعلق به بیش از ۴۰ میلیون هوادار است رخ دهد. فکر می کنم زمان باعث شد تا همین هوادار هم مقصران این اتفاقات تلخ را شناسایی کنند.

عبدی افزود: حالا با ورود بازیکنان جدیدی مثل سروش رفیعی،  مهدی ترابی و چندبازیکن دیگر به این وضعیت سامان داده خواهد شد و پرسپولیس پیشرفت لازم را خواهد داشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال هت تریک قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر خاطرنشان کرد: پرسپولیس با تیم‌های مدعی خیلی خوب بازی کرده است و می تواند با ادامه این روند به خواسته های خود برسد. پرسپولیس لایق قهرمانی مجدد در لیگ فوتبال ایران است.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.