جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵

ناصر محمدخانی: آقای کی‌روش با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن تیم ملی را داشته باشیم؟

تیم ملی فوتبال ایران

ناصر محمدخانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با امکاناتی که تیم ملی در اختیار دارد، مردم توقع قهرمانی آسیا را از این تیم دارند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، ناصر محمدخانی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان، درباره سومی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت‌های آسیای 1984 در سنگاپور که خودش هم عضو آن تیم بود، اظهار داشت: با کمترین امکانات، بدون بازی‌های تدارکاتی و برگزاری اردوهای خارج از کشور، وارد این مسابقات شدیم و به مقام سومی رسیدیم. زمان ما همیشه تیم ملی در جام ملت‌های آسیا جزو چهار تیم پایانی و برتر بود.

وی در ادامه افزود: تیم ملی فعلی، بهترین امکانات، اردوی خارج از کشور و ... را در اختیار دارد و مردم باید توقع قهرمانی آسیا را داشته باشند. چند سال است تیم اول آسیا هستیم، اما نمی‌دانم چرا کی‌روش می‌گوید حضور در جمع چهار تیم رؤیای مردم است. آقای کی‌روش! تیم ملی در بیشتر ادوار جام ملت‌های آسیا، جزو چهار تیم پایانی بوده است، آن هم بدون امکانات و اردوهای خارج از کشور.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در جام ملت‌های 1984 سنگاپور، چشم بسته وارد مسابقات شدیم. در استادیوم آزادی خوابگاهی داده بودند که 20 نفر داخل اتاق می‌خوابیدیم. الان تیم ملی بهترین هتل و اردوی خارج از کشور را داشته و بهترین ماساژور و روانشناس را در اختیار دارد. زمان ما این چیزها نبود.

محمدخانی در پایان تصریح کرد: آقای کی‌روش! با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن تیم ملی در جام ملت‌های آسیا را داشته باشیم،  آن هم تیمی که دو بار تجربه حضور در جام جهانی را داشته و بازیکنانش لژیونر هستند؟ جام ملت‌های آسیا دیگر مثل جام جهانی نیست که بگویند تیم‌های قدرتمند اروپایی حضور دارند و دفاعی بازی می‌کنیم. در آسیا، تیم‌ها از نام ایران می‌ترسند و باید تیم ملی تهاجمی بازی کند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

نظرات

  • کاوه حسنی ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۸
    0 0
    بله درسته اون زمان ما سر اسیابودیم ولی فراموش کردی جناب ناصرخان وقتی همه اسیادرمسیررشد و پیشرفت قرارگرفته ما عقب گرد کردیم ما اون خرگوش بودیم که در مسابقه با لاک پشت باختیم مادیگه سراسیا نیستیم مقایسه درستی نیست

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.