شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱

استاندار خراسان رضوی :

فرار سرمایه از خراسان رضوی زیاد است

سرمایه گذاران خارجی

استاندار خراسان رضوی گفت: فرار سرمایه از این استان زیاد بوده و مصارف منابع بانکی و سپرده ها با هم همخوانی ندارد.

به گزارش قدس آنلاین ، علیرضا رزم حسینی صبح شنبه در دیدار با اعضای شورای قضایی خراسان رضوی در استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: با کلید زدن طرح توسعه اقتصادی و ۱۲ منطقه طراحی شده  تلاش می کنیم در راستای توسعه استان گام برداریم و معین های اقتصادی هم برای این مناطق تعیین می شود و با هدف تولید و اشتغال حرکت خواهند کرد که در کرمان در ۵ نقطه این طرح اجرا شده و موفق هم بوده است.

وی افزود:از شروع سال جدید این طرح با همراهی بخش های مربوطه به ویژه دستگاه قضایی اجرایی می شود و کلید توسعه اقتصادی، سرمایه گذاران و کارآفرینان هستند و نباید کاری شود تا فرار سرمایه صورت گیرد و سرمایه گذار باید حمایت شود.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد:امروز فرار سرمایه از خراسان رضوی زیاد است و مصارف منابع بانکی و سپرده ها با هم همخوانی ندارد و در واقع پرداختی ها به نسبت حجم سپرده ها پایین است و با همکاری دستگاه قضایی باید فضایی در خراسان بوجود آوریم که امنیت سرمایه گذاری افزایش یافته و انگیزه سرمایه گذاران برای ورود به استان ارتقا یابد.

وی گفت:برای حل مشکل  مجموعه پدیده  و ۱۲۰ هزار سهامدار آن در دوره استاندار سابق اقدامات خوبی انجام شده است و پروژه ای که از اساس غیر قانونی شکل گرفته بود، امروز مراحل قانونی آن طی شده و به مرحله نهایی کار رسیده است.

رزم حسینی تاکید کرد:در موضوع موسیقی و برگزاری کنسرت هم  هیچ کس با فحشا موافق نیست اگر دستگاهی قرار است کنسرت برگزار کند باید از صفر تا ۱۰۰ آن را مدیریت کند تا حواشی ناخوشایند و نامطلوب ایجاد نشود.

وی گفت:اصل برگزاری کنسرت درست است اما با اقدامات ناهنجار و غیر عرفی و دینی مخالفم از این رو باید در شورای فرهنگ عمومی استان بر مبنای سیاستهای فرهنگی استان در این زمینه سیاستگذاری شود و به سمتی حرکت کنیم که خراسان رضوی رضوی را در شان امام رضا (ع) اداره کنیم.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد:هیچ کس و هیچ جریانی را نمی توانیم و نباید حذف کنیم استاندار دولت اعتدال هستم و با روش اعتدال و میانه روی وکمک همه جریان ها تلاش می کنم امور را به سرانجام مناسب رسانده تا استان در حد و اندازه های واقعی آن ظاهر شود.

منبع : مهر

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.