سه‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خبر داد

آغاز به کار یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور

7

سردار محمد شرفی از آغاز به کار یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشورخبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در آیین معارفه فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور اظهار کرد: راه اندازی این یگان در راستای صیانت و حفاظت از ثروت نهفته در اراضی کشور به درخواست سازمان امور اراضی کشور است.

وی با بیان اینکه حفاظت از اراضی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، تأکید کرد: همواره در انتصاب فرمانده برای یگان های حفاظت دستگاه های دولتی؛ انقلابی گری، مدیریت جهادی، ولایت مداری و کارآمدی افراد برای پلیس پیشگیری ملاک بوده و انتصاب فرمانده برای این یگان در چارچوب منطق ، مصلحت و داشتن خصوصیاتی چون جهادی، انقلابی، ولایی، دانشی و ... استوار است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: بزرگترین افتخار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت صادقانه و بدون منت به مردم است که نصیب ما شده و باید شبانه روز برای انجام وظیفه تلاش کنیم و قدر این فرصت ها را بدانیم و از هر لحظه برای خدمت به کشور و انقلاب بهره ببریم.

وی در ادامه با اشاره به انتصاب سرهنگ ابراهیم حسن آبادی به عنوان فرمانده پلیس یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور ، بیان کرد: ایشان چهره ای شناخته شده در مجموعه ناجا هستند و مسئولیت های مختلفی در نیروی انتظامی داشته اند، سرهنگ ابراهیم حسن آبادی ؛ فردی کارآمد، متدین، پیگیر، وقت گذار در امور و دقیق هستند و در دوران مسئولیت قبلی گام های خوبی در حوزه ماموریتی برداشتند.

سردار شرفی گفت:  انتظار می رود که وی در مسئولیت جدید با تاکید بر اصل جامعه محوری، جلب مشارکت عمومی و پیشگیری مردم پایه، توسعه آموزش و مهارت آموزی کارکنان در راستای حرفه ای گرایی، تعامل سازی و اعتبار بخشی به نیرو تلاش کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.