سه‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴

میلاد محمدی در فهرست خریدهای زمستانی نیوکاسل

1

یک نشریه معتبر انگلیسی از احتمال قرار گرفتن نام مدافع تیم ملی ایران در فهرست خریدهای زمستانی تیم تحت هدایت رافائل بنیتس خبر داده است.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، نشریه دیلی‌میل انگلیس نوشته است که نام میلاد محمدی، مدافع ایرانی تیم فوتبال احمد گروژنی روسیه به صورت غیرمنتظره در فهرست خریدهای زمستانی تیم فوتبال نیوکاسل قرار گرفته است.

به گزارش این روزنامه، باشگاه احمد گروژنی بازیکن ۲۵ ساله خود را که در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا هم عملکرد خوبی داشته است، را به سفیدومشکی‌پوشان منطقه تین‌ساید انگلیس پیشنهاد کرده است.

رافائل بنیتس، سرمربی نیوکاسل مترصد تقویت ترکیب این تیم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی است تا از احتمال سقوط آن به دسته پایین‌تر بکاهد و یکی از اولویت‌های او جذب یک دفاع چپ آماده است.

 در حال حاضر پل دومت، تنها گزینه موجود برای سمت چپ خط دفاعی نیوکاسل است اما این بازیکن ولزی هم ۴ بازی اخیر تیمش را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داده است. بنیتس هم در مصاحبه اخیرش عنوان کرده بود که برای سمت چپ خط دفاعی تیمش بازیکن جدید می‌خواهد.

بنیس فعلاً برای برطرف کردن مشکل کمبود مهره برای سمت چپ خط دفاعی تیمش، از سه بازیکن در این خط استفاده می‌کند و خاویر مانکیو را در سمت چپ قرار داده که البته این پست تخصصی او نیست.

تیم فوتبال نیوکاسل در حال حاضر با ۲۱ امتیاز از ۲۳ بازی در رده هفدهم جدول قرار گرفته و تنها دو امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.