شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا

هنوز چیزی تمام نشده است/ پیروزی بزرگی در مشهد داشتیم

لیگ برتر فوتسال / فرش آرا مشهد و سوهان محمد سیما قم

بعد از پایان دیدار اول مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال کشور بین تیم های فرش‌آرا مشهد و سوهان محمد سیما قم سرمربیان دو تیم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت وگو کردند.

به گزارش قدس آنلاین ؛ محسن حسن زاده سرمربی تیم فوتسال فرش آرا گفت: تیم قم جزء تیم‌های خوب لیگ ما است و پیش‌بینی یک بازی سخت را داشتیم، تیم سوهان محمد سیما بازیکنان خوبی دارند و تیم کاملی هستند ولی ما هم بازی خوبی انجام دادیم و سراسر هجومی بودیم اما تفاوت اصلی این بازی را تجربه بازیکنان دو تیم رقم زد.

وی افزود: تیم قم چند بازیکن باتجربه دارد که سابقه ملی‌پوش بودن دارند و تاثیرگذار بوده و از همه فرصت‌ها استفاده کردند، بازی خوب و فنی را ارائه کردیم اما بد شانس بودیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا بیان کرد: این بازی روز خوب دروازبان حریف هم بود البته دروازبان ما هم در این بازی واکنش‌های خوبی داشت که در چند صحنه فرصت‌های خوبی از حریف گرفت.

وی با بیان اینکه هنوز همه چیز تمام نشده و در بازی‌های بعد فرصت جبران داریم، تصریح کرد: با امیدواری به قم خواهیم رفت و تلاش می‌کنیم کار به بازی سوم کشیده شود.

حسن‌زاده افزود: تیم جوان است و با اینکه در نیمه دوم هم فرصت‌های زیادی ایجاد کردیم به نظرم‌ همین جوانی باعث شد حدودی احساسی شوند و اگر از فرصت‌های زیادی که در این دیدار ایجاد کردیم یکی تبدیل به گل می‌شد قطعا می‌توانستیم با آرامش بیشتری بازی را دنبال کنیم،

وی بیان کرد: از عملکرد بازیکنان خودم‌ راضی هستم و با انگیزه بالایی به قم خواهیم رفت تا برای جبران‌ این نتیجه تلاش کنیم.

پیروزی بزرگی داشتیم

حسین صبوری سرمربی تیم فوتسال سوهان محمدسیمای قم با بیان اینکه در یک‌ بازی سنگین و پربرخورد پیروز شدیم، گفت: بازی جذابی بود و دو تیم فرصت‌های خوبی داشتند حتی فرش‌آرا می‌توانست پیروز این دیدار باشد که درخشش دروازه‌بان ما مانع شد و همچنین سایر بازیکنان ما هم خوب بودند؛ در روزی که پیش‌بینی یک بازی سخت را داشتیم به یک برد ارزشمند در مشهد رسیدیم.

وی افزود: فرش‌آرا تیم خوبی است که پیشرفت زیادی داشته است برای همین برد را به تمام بازیکنان خودم تبریک می‌گویم اما نمی‌شود از الان گفت صعود کردیم؛ اگر در بازی برگشت تلاش مضاعف نداشته باشیم فرش‌آرا توان جبران دارد برای همین باید از فرصت میزبانی استفاده کنیم و کار را در قم تمام کنیم.

منبع : فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.