شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳

اذیت و آزار ۲ خانم به بهانه کمک به نیازمندان

جچ

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سارقی خبر داد که دو خانم را به بهانه کمک به نیازمندان مورد آزار و اذیت قرار داده بود.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، شانزدهم تیر ۹۷  فردی به نام "ناصر" با مراجعه کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد اعلام کرد که به روش بی‌هوشی مورد سرقت قرار گرفته است.

وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چند شب پیش برای تخلیه بار به میدان تره‌بار آزادگان رفتم و حین بازگشت از میدان تره‌بار، شخصی به عنوان مسافر از من خواست تا او را به مسیری برسانم، من نیز قبول کرده و وی سوار خودرو شد.

وی افزود: دقایقی بعد حین خروج از عوارضی تره‌بار، کارت عابربانک و رمز آن را به آن مسافر دادم تا عوارض را پرداخت کند؛ این شخص پس از خروج از میدان میوه و تره‌بار، به من سیگار تعارف کرد و از آنجائیکه سیگاری نیستم، قبول نکردم؛ چند دقیقه بعد وی چند بیسکوئیت تعارف کرد و من یکی برداشتم و خوردم اما لحظاتی بعد از خوردن بیسکویت سرگیجه شدیدی پیدا کردم و بعد از آن دیگر چیزی متوجه نشدم تا اینکه بعد از دو روز چشم باز کرده و خود را در بیمارستان دیدم و فهمیدم که آن شخص بعد از بیهوش شدن، مرا کنار خیابان رها کرده، خودرو و کارت عابربانکم را به سرقت برده و با تماس مردم با سامانه ۱۱۰ و بعد اورژانس من را به بیمارستان برده‌اند.

پس از ثبت این شکایت، پرونده از طریق شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

تحقیقات تحت عنوان سرقت با استفاده از مواد بیهوش‌کننده در دستور کار مأموران قرار گرفت و در بررسی‌های اولیه مشخص شد، سارق بعد از بیهوش کردن راننده، سرقت خودرو و کارت عابر بانکش، اقدام به خرید تعدادی سکه طلا به مبلغ ۲۳ میلیون تومان کرده و پس از چند روز خودرو رادر منطقه کیانشهر رها کرده است.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه سارق ۳۵ ساله، ۲۴ دی ماه شناسایی و دستگیر و برای تحقیقات به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، منتقل شد.

این سارق سابقه‌دار پس از بازداشت اعتراف کرد که از قبل بیسکوئیتها را به داروی خواب‌آور و بیهوشی آلوده کرده، راننده را پس از بیهوش شدن از خودرو پیاده و در کنار خیابان رها کرده و پس از برداشتن کارت عابربانک با خودروی مالباخته از محل گریخته است.

در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که سارق با انتشار آگهی در سایت دیوار با عنوان "کمک به نیازمندان" از خانمهایی که با شماره وی برای دریافت کمک تماس می‌گرفتند می‌خواسته برای تکمیل فرمی به آدرس اعلامی خودش مراجعه کرده یا آدرس آنها را برای انجام تحقیقات دریافت می‌کرده که در همین زمینه دو نفر به دلیل آزار و اذیت جنسی از این فرد اعلام شکایت کرده‌اند.

سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی؛ رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر از افرادی که به این شیوه مورد سرقت یا اذیت و آزار قرار گرفته‌اند، خواست برای شناسایی متهم به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر، انتهای خیابان ۱۲ فروردین مراجعه یا با شماره تلفن ۲۱۸۶۵۹۷۲ تماس حاصل کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.