شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲

اعطای کارت اعتباری ۵ میلیون تومانی معیشتی به تاکسیران‌ها

1

مدیر عامل اتحادیه تعاونی های سراسری تاکسیرانی کشور از اعطای کارت اعتباری ۵ میلیون تومانی معیشتی به تاکسیران ها خبر داد و گفت:مدت بازپرداخت این اقساط ۲ساله است.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرجائیه، مدیر عامل اتحادیه تعاونی های سراسری تاکسیرانی کشور، درباره  معیشت کارت تاکسیران ها گفت: چیزی با عنوان معیشت کارت را نشنیده ام. اما کارت عتباری 3میلیون تومانی وجود دارد که تفاهم نامه ای میان اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، بانک قرض الحسنه مهر و بیمه دانا منعقد شده است که رانندگان با مراجعه به بانک قرض الحسنه مهر و گشایش اعتبار تا سقف 3میلیون تومان می توانند از خدمات بیمه شخص ثالث استفاده کنند.

بیشتر بخوانید

 وی ادامه داد:اما اتحادیه ما لاستیک،روغن،برنج و گوشت را توزیع می کند. کارت اعتباری 5میلیون تومانی را بعد از 22بهمن ماه اعلام می کنیم این کارت از بانک توسعه تعاون است. که مدت بازپرداخت آن 2ساله است. شهر به شهر نسبت به اعتباری که بانک پرداخت می کند  پرداخت این کارت ها را در دستور کار قرارمی دهیم و رانندگان  با مراجعه به تعاونی های تاکسیرانی ثبت نام می کنند و به بانک معرفی می شوند و با همراه داشتن یک ضامن می توانند این کارت اعتباری را دریافت کنند.

 رجائیه افزود: بعد از 22 بهمن این طرح برای تهران اطلاع رسانی می شود. کارت اعتباری معیشتی است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.