دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷

حجت‌الاسلام رئیسی: ۲۲ بهمن به راستی نماد یوم الله است

حجت الاسلام رئیسی

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حقیقتا روز ۲۲ بهمن ۵۷، نابودی قدرت‌های باطل و حاکمیت حق، یوم الله است.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر دوشنبه در مراسم پایانی راهپیمایی مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهارکرد: روز۲۲ بهمن ۵۷ نابودی قدرت های باطل و حاکمیت حق «یوم الله»بود و بنای عالم عدم پایداری ظلم در دنیا است.

وی افزود: جوانان کشور به عنوان رویش های انقلاب ۸ سال مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند و این مسیر را مدافعان حرم نیز ادامه دادند و هرگز در مسیر خود دچار سستی نشدند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در طول ۴۰ سال گذشته ملت ایران مقابل همه توطئه های دشمن مقاومت کردند و بزرگترین معجزه که ایستادگی در برابر آمریکا و مستکبران عالم بود را نشان داد. چهل سالگی انقلاب دوره پیری و عقبگرد نیست و باید با نشاط به سمت پختگی و امیدآفرینی حرکت کنیم.

رئیسی گفت: در این دوره باید ملت ایران انقلابی اصیل با شعارهای بلند و ملکوتی را رقم بزند. امروز دوست و دشمن بر قدرت ایران اعتراف دارند و گذشت روزی که روس ها و انگلیسی ها ایران را بین خود تقسیم کنند.

تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: امروز همه به خوبی می دانند کشوری که مردم سالاری را اعلام کرد و به آن پایبند بود و به مردم آزادی بیان داد جمهوری اسلامی ایران است و ملت ایران توانستند با وجود تحریم ها به پیشرفت های زیادی دست یابند.

وی اظهارکرد: خودباوری ملی ثمره انقلاب برای ملت ایران بود و طی ۴۰ سال گذشته اجازه داده نشد قانونی بر خلاف مبانی شرعی صادر شود زیرا مردم جمهوری مبتنی بر اسلامی می خواستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کارهای زیادی طی سال های گذشته برای پیشرفت کشور به انجام رسیده و شهرها و روستاها آباد شده اند و خدمات زیادی به مردم داده شده است.

رئیسی بیان کرد: امروز جهاد علمی و اقتصادی باید مدنظر قرار گیرد و همه مشکلات کشور در پرتو توجه به این مهم وچشم داشتن به توان داخل انجام می شود و دل بستن به لبخند اروپایی ها اشتباه است.

تولیت آستان قدس رضوی اظهارکرد: رفع مشکلات کشور در دست ملت ایران است و هیچ کس در این کشور و منطقه و جهان نمی تواند عزت و اقتدار ما را منکر شود که به برکت خون شهدا ایجاد شده است.

وی گفت: هشت سال جنگ تحمیلی هیچ دستاوردی برای دشمن نداشت و با جنگ نرم نیز به اهداف خود نرسیده اند و حال می خواهند با فشار بر ملت ایران زمینه تسلیم شدن مردم را فراهم کنند که به این هدف شوم نیز نخواهند رسید.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: دشمنان هیچگاه به عهد خود پایبند نبوده و نخواهند بود و تنها راهکار مقابله، ایستادگی است. برخی می گویند برای ندادن بهانه به دشمن باید کنوانسیون های خارجی را امضاء کنیم و باید پرسید چه کسی تضمین می دهد مشکلات بعد از انجام این کار حل شود؟ ما تجربه برجام را داریم و دیدم دشمن به عهد خود وفادار نماند.

رئیسی اظهارکرد: چگونه است  مسئولی می گوید هیچ تضمینی برای حل مشکلات بعد از پیوستن به کنوانسیون ها وجود ندارد؟  ما از همه مسئولان می خواهیم با دقت و حفظ مصالح نظام و ارزش های اسلامی وارد شوند.

وی گفت: تنها سیگنالی که به دشمن باید بدهیم حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به خوبی جوانان کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن را به رخ جهانیان کشیدند.

منبع:مهر

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.