سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷

فیلم| زندگی شهید عماد مغنیه را در یک انیمیشن ببینید

1

انیمیشن «رضوان» به مناسبت سالروز شهادت عماد مغنیه با مضمون زندگی وی منتشر شد.

به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین، اسداله دیانتی مدیر استودیو رضوان درباره تولید انیمیشن جدید این استودیو بیان کرد: انیمیشن «رضوان» که به مناسبت سالروز شهادت حاج رضوان تولید و به روح بلند این شهید مقاومت تقدیم شده است، در شبکه امید سیما روی آنتن خواهد رفت.

وی افزود: این انیمیشن کوتاه دوبعدی در تکنیک دیجی سل (دوبعدی با طراحی دستی) به فراز هایی از زندگی شهید عماد مغنیه می پردازد. 

دیانتی تاکید کرد: در این انیمیشن کوتاه به داستان هایی کوتاه و مستند از سیر زندگی حاج رضوان با نگاهی هنری پرداخته شده است. برخی حوادث مستند که از تاریخ مکتوب زندگی وی اقتباس شده، با یک درام عاطفی بین این شخصیت و اتفاقات پیرامونش به تصویر کشیده شده است.

دیانتی عنوان کرد: استودیو رضوان در سال ۱۳۹۲ بنام این شهید نامگذاری شده است و به زودی تولید یک اثر بلند از زندگی این شهید بزرگ را آغاز خواهد کرد.

انیمیشن «رضوان» به کارگردانی محمدرضا حسایی و تهیه کنندگی اسداله دیانتی در زمستان ۱۳۹۷ در استودیو رضوان تولید شده است.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);