چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲

توزیع لاستیک" تاکسی ون" آغاز شد

1

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران، دارندگان تاکسی ون تهران می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی تهران به نشانی http://taxi.tehran.ir برای دریافت لاستیک با کیفیت تولید روز به قیمت مصوب دولتی ثبت‌نام کنند.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران، دارندگان تاکسی ون تهران می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی تهران به نشانی http://taxi.tehran.ir برای دریافت لاستیک با کیفیت تولید روز به قیمت مصوب دولتی ثبت‌نام کنند.

بر همین اساس، تاکسیرانان ون، تاریخ و نشانی محل دریافت لاستیک را انتخاب کرده و در تاریخ اعلامی با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی ،کارت ماشین و پروانه هوشمند تاکسیرانی، لاستیک به نرخ دولتی را دریافت کنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان تاکسرانی تهران، ثبت‌نام به صورت رایگان بوده و تاکسیرانان دارای پروانه هوشمند صرفا بهای مصوب را از طریق کارت بانکی هنگام دریافت لاستیک پرداخت خواهند کرد.

گفتنی است از زمان آغاز توزیع لاستیک دولتی ویژه تاکسیرانان برای نخستین بار در کشور توسط سازمان تاکسیرانی تهران ، بیش از ٤٧ هزار حلقه لاستیک با کیفیت داخلی در قالب یکی از خدمات باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران توزیع شده است. ناوگان ٨� هزار دستگاهی تاکسی تهران دارای ٧ هزار دستگاه تاکسی ون است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.