یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹

راه‌اندازی ۲۰ دفتر نذورات جدید در حرم مطهر رضوی

مدیر مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی

۲۰ دفتر نذورات جدید در حرم مطهر رضوی و اطراف آن راه اندازی شد.

به گزارش قدس آنلاین، مدیر مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی گفت: زائران و مجاوران می‌توانند برای اعطای نذورات خود در قالب وجوه نقدی و گندم کبوتران به دفاتر نذورات در بارگاه رضوی مراجعه کنند و نذر خود را ارائه دهند.

علیرضا اسماعیل زاده بیان کرد: از این تعداد ۱۶ دفتر برای تحویل گرفتن نذورات زائران در رواق‌های دارالسرور، دارالسعاده، دارالولایه، دارالاجابه، صحن‌های مسجد جامع‌گوهرشاد، آزادی، انقلاب اسلامی و ورودی‌های مهمانسرا، خیابان امام رضا(ع)، شیخ طوسی، شیخ حرعاملی، نواب صفوی، باب‌الجواد(ع) و ابتدای زیرگذر خیابان نواب صفوی و ورودی خیابان طبرسی تاکنون ایجاد شده است.

وی ادامه داد: دفتر نذورات در خیابان طبرسی هم ویژه گندم کبوتران است تا مراجعان از این دفاتر بهره‌مند شوند.

به گفته وی، آستان قدس رضوی با هدف تسهیل امور زائران و دسترسی آسان آنان به این دفاتر زمینه ایجادش را در بخش‌های مختلف حرم مطهر رضوی فراهم ساخته است.

منبع: صداو سیما

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);