یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷

معاون وزیر راه و شهرسازی:

باید نیروهای انسانی تحول گرا را برای رونق اقتصادی کشور آموزش دهیم

1

امیر امینی با بیان این‌که پیام رهبر معظم انقلاب، انقلاب دیگر در عرصه تحول‌گرایی نیروی انسانی است، گفت:‌ پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی فصل‌الخطاب همه ماست.

به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، امیر امینی معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد:‌ پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی فصل‌الخطاب همه ماست. نظارت ایشان با توجه به درک صحیح از همه مسائل نسبت کشور، انقلاب و منطقه، همچنین خطراتی که وجود دارد و راهبری کلان کشور صائب است.

وی ادامه داد:‌رهبر معظم انقلاب در همه مقاطع به درستی تشخیص داده‌اند، هم درمان کرده‌اند و هم این‌که راهکار درمان را در اختیار ما قرار داده‌اند. امروز، روزی است که نسل اول انقلاب باید بار سنگین را به نسل دوم بسپارد.

وی بیان کرد: باید به نسل دوم انقلاب اعتماد شود؛ این نسل نیز باید پذیرای این بار باشد. باید این نسل را آماده می‌کردیم که شاید در این زمینه تاکنون کار نکرده‌ایم.

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: بلافاصله بعد از پیام رهبر معظم انقلاب، ریاست‌جمهوری به ایشان پیام دادند که "سمعا و طاعتا" و ما آماده پیاده‌سازی راهبردهای دهه پنجم انقلاب هستیم.

امینی گفت: فکر می‌کنم همه ما به درستی این موضوع را درک کرده‌ایم، دیروز مقام عالی وزارت راه در جلسه معاونان اشاره دقیقی به همه مدیران عامل و معاونان تاکید کرد حداقل سه نیروی جوان نخبه دهه ۶۰ در کنار خودشان آموزش دهند.

وی تاکید کرد: این یک نقطه عطفی برای نشاط مجدد نیروهای راهبردی انقلاب است. در واقع بتوان گفت انقلاب دیگری در عرصه تحول گرایی نیروی انسانی. همان چیزی با تکیه بر آن توانستیم انقلاب کردیم و با تکیه بر آن جنگ را سپری کردیم. باید نیروهای انسانی تحول گرا را برای رونق اقتصادی کشور آموزش دهیم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.